| IrinaAniri a întrebat:

Ce va place si ce nu va place intr-o relatie? intrebare pentru baieti

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Minciuna,falscitatea,ipocrizia,prostia nu-mi plac

imi place sinceritatea ceva extrem de rar ma refer la ce fete am cunoscut eu poate fi eu n-am dat de nici una serioasa doar ipocrite,false, mincinoase, hotarata sa stie ce vrea, serioasa, in primul rand depinde de maturizararea fiecaruia dintre noi

| ufromupps a răspuns:

Sinceritate, increderem, fidelitate si respect.
Sunt lucrurile de baza intr-o relatie. Opusul acestora sunt ce nu-mi plac. laughing