| claudiaclau a întrebat:

Baieti! Am o intrebare mai speciala. De ce va place sa profitati de fete si nu vreti o relatie serioasa?

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pentru ca asa cred ei ca-si satisfac orgoliul masculin! fac mult rau, multor persoane care nu ai nici o vina!
Dar odata vor intalni fata care le pune " capac"! atunci vei vedea, cum se schimba, vor fi total alta persoana!

| IloveME a răspuns:

Nu sunt toti la fel!
Totul depinde de fata, sa ii umple complet sufletul! sa se simta o persoana!
Atunci apare iubirea si baiatul se schimba complet! nu-si mai doreste sa zboare din floare in floare ci doar acea persoana zi si noapte!
Important este sa hgaseasca persoana potrivita!

| Azµre a răspuns:

Atâta timp cât unele din ele sunt panarame ne rezumăm la sex, dacă fata e serioasă, logic va fi o relație serioasă.
Acum depinde ce vrei să spui prin asta, eu fac strict referire la partenere de 1 zi, one night stand și atât.
Dacă sunt băieți cretini care fac pe dracu în patru să fie cu o fată, iar apoi să facă sex cu ea și să îi dea papucii, sunt cretini, de ce s-au mai chinuit atât...

Răspuns utilizator avertizat
| VIP3r a răspuns:

Hei, nu e chiar asa, nu generaliza asa mult, intr-adevar, o parte dintre baieti nu cauta o relatie stabila, mai degraba ceva de moment, dar o parte dintre noi mergem pe ideea ca o relatie serioasa e singura care merita sa te implici, acum depinde de fiecare.
Acum, serios vorbind, sunt si baieti care isi bat joc de fete, dar sunt si fete care fac acelasi lucru cu baietii... big grin

| missoriginalitate a răspuns:

Sunt fata.cred ca pentru ca vor sa face sex. Parerea mea.

| LolitaHaze a răspuns:

Pentru unele fete nu se merităăă!

| konfing a răspuns:

Pai 1 dintre motive este ca, pe vremea cand eram naivi si indragostiti de "aleasa" care ne-a tras clapa; ne-am hotarat si noi sa "tragem clape"

| bibiiiiiiii a răspuns:

Dar nu toti baietii sunt la fel..iti spun asta din propria experinta.prietenul meu a facut si el treaba asta doar cu cele care au vrut de buna voie cand el la mici glume lea propus.si de toate fetele astea si mi-a explicat ca zdrentele o fac din placere ..adik cu mai multi.a spus ca n-ar face lucrul acesta.adik sa`si bata joc de mine pentru ca a vazut ca nu sunt acel gen de fata.intrun cauant curva tot curva ramane.nu toti sunt la fel poate altii chiar iubesc si ele inseala acea persoanasad

| BondGirl007 a răspuns:

Pentru ca-si gasesc fraiere care acorda atentie palavregelilor lor.