| liudicel a întrebat:

Ce veti face daca un baiat va cere sa faceti dragoste cu el dupa doua luni de intilnire?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca as simti ca este o legatura intre noi, ca ne iubim (asta e important pentru mine) atunci, da, poate ca as accepta!

| Razvan a răspuns:

Ii dau papucii cu replica mea favorita:"Esti prea bun pentru mine.Meriti o fata mai...normala"
Eventual ii fac cunostinta cu una, ca sa nu zica ca sunt reawhistling

| Cristyn a răspuns:

Asta cu cerutul este ceva nu stiu prostesc...Cum ti separe ca suna:,, Buna vrei sa facem maine dragoste?,, Asta cu dragostea e la fel ca si cu sarutul, vine de la sine atunci cand e momentul si locul potrivit. Un sarut nu se cere, si se fura, iar daca pers.pe care o saruti te place, iti va raspunde la sarut.

| LexUTz a răspuns:

Mha... Daca il placi cu adevarat si ai incredere in el fa-o pentru ca nu conteaza ca stai cu el 2-6-10 luni! Conteaza ca tu sa simti ca e bine sa faci asta!

| loving2008 a răspuns:

Pai ...inca ma gandesc... un pumn sau un picior?

Oricum intr-un final ar pleca machiat!