| Magdalena234 a întrebat:

Ce vise aveti cu persoana iubita? happy

Dau fundita pentru cel mai frumos. ^_^

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu prea am vise cu el, nici nu vreau.
eu am cu actorii si cu actritele mele preferate cum facem prostioare.
te prind eu Monica Belucci...pregateste bucile pentru bataie sa ma razbun!

| OnuOnulică a răspuns:

Să trăim mai mult.

| Danysan a răspuns:

O nopate de Dragoste pe Malu Marii, sa ma joc cu parul ei sa o fac sa se simta speciala.Sa ii fac cadou o Stea a ei ca si asa vrea una :*. Daca as putea as incerca sa fie Presarate Petale pe Plaja care sa duca catre apa si acolo plutind pe Valuri un Delfin dresat sa ii aduca Inelu mult asteptat.

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Sa avem casa noastra sa avem 2 sau 3 copilasi sa avem servici sa traim fericiti pana la adanci batraneti

| despina17 a răspuns:

Depinde multe dar cel mai frumos imi pare cand nu te-ai v-ati mai vazut demult si insfarsit vine clipa mult asteptata va imbratisati si plangeti

| Demonull a răspuns (pentru despina17):

Hahaa?rolling on the floor

| Demonull a răspuns (pentru despina17):

Sex,sex,sex,sex..sex si..uneori..sex.
Ce intrebare laughing Draga mea, visele tin de subconstient nimic real.Te gandesti la X il visezi pe x asa cum te gandesti la el ..in pozitia 69 sau plimband ursul prin padure..Totul este in creierul nostru.

| despina17 a răspuns (pentru Demonull):

Bravo ai dreptate

| Demonull a răspuns (pentru despina17):

winking