| H2O2 a întrebat:

Ceao.big grin km sa-l fac pe fostul prieten sa regrete ca m-a parasit, eu vreau sa ma impac cu el, nu suport ideea ca nu sunt ca el, ce ar trebui sa fac sa regrete >::-W? mersi:X:*:*

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de cauza despartirii, de ce te-a parasit? Daca a avut motiv eu zic ca nu trebuie sa il faci sa regrete, daca nu ai gresit cu nimic, atunci ti-as spune sa te bagi cu altcineva sa il faci gelos, dar nu am sa iti spun asta ca am incercat si eu si nu a iesit bine, cel mai bine e sa fi indiferenta, crede-ma ca asta doare. Daca chiar ii pasa de tine si tine la tine, atunci il va durea ca il ignori si se va intoarce la tine, nu te arata afectata de despartire, fi mereu cu zambtul pe buze.

| wanda a răspuns:

Pai dc sa il faci sa regreteraised eyebrows?

mai bine ai fc ceva sa va impacatzi...nu sa regretelaughing

| shobby a răspuns:

Pai tu nu ar trebui sa faci nimic si daca sa desp de tine sa fie sanatos si fericit tu ar trebui sa iti vezi de viata ta ca mai sunt baieti si daca tot vb de regret o sa regrete singur atunci cand va vedea ca a pierdut pe cineva ca tine asta daca te-a iubit ma rog lasa totul sa vina de la sine