| BallerVD a întrebat:

Ceau!
Prietena mea vrea sa tinem relatia secreta. Eu unul nu prea vreau.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Bai copile asculta-ma ca e cel mai bine sa nu stie nimeni. Daca afla altii poate sunt invidiosi si o sa va despartiti.Si ei poate ii este frica de parintii ei sau alte motive... taci din gura si tine aproape de fata ca nu trebuie sa stie niciun prieten cat de apropiat ar fi, dragostea nu e ceva cu care sa te lauzi e ceva ce traiesti, saruturile in public nu definesc dragostea ba mai mult te fac sa pari penibil pentru ca daca iubesti o persoana trebuie s aii spui ei sau sa ii arati dar nu trebuie sa strigi in gura mare si nu ai nevoie de reclama.

14 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Cand sunteti voi 2 de mana trebuie sa va doara in cur de ce zice lumea.Pentru ca sunteti doar voi doi.

| marialungu a răspuns:

Spune-i parera ta, ca nu esti de acord si da motivul, daca ea are un motiv mai bun si serios atunci daca o iubesti fa ce spune, funda?

| dragos9234 a răspuns:

Daca nu vrea inseamna ca ii este rusine cu tine. Daca ii este rusine cu tine las-o

| DiaVp a răspuns:

Ea asteapta momentul potrivit.Ai rabdare cu ea si o sa vezi ca totul va fi ok.winking

| BallerVD explică (pentru DiaVp):

Momentul potrivit pentru ce?

| BAIATUL a răspuns (pentru BallerVD):

Bai copile asculta-ma ca e cel mai bine sa nu stie nimeni. Daca afla altii poate sunt invidiosi si o sa va despartiti.Si ei poate ii este frica de parintii ei sau alte motive... taci din gura si tine aproape de fata ca nu trebuie sa stie niciun prieten cat de apropiat ar fi, dragostea nu e ceva cu care sa te lauzi e ceva ce traiesti, saruturile in public nu definesc dragostea ba mai mult te fac sa pari penibil pentru ca daca iubesti o persoana trebuie s aii spui ei sau sa ii arati dar nu trebuie sa strigi in gura mare si nu ai nevoie de reclama.

| zZAlexandruZz a răspuns:

Sa o asculti, dc vrei sa te dai mare?

| BallerVD explică (pentru zZAlexandruZz):

Nu ca vreau sa ma dau mare. nu mi se pare normal sa o tinem secreta... nici macar prietenii apropriati sa nu stie? Nici eu nu vreau sa stie tot orasu ca suntem impreuna, dar nici sa nu stie macar un prieten.

| hitman112 a răspuns (pentru zZAlexandruZz):

Dar ea de ce sa teme sa faca relatia publica?

| BallerVD explică (pentru hitman112):

Pentru ca ii este frica ca lumea o sa-si bata joc de noi. Lumea in orasu' meu e foarte... hmmm cum sa-ti zic..mai rea, mai neintelegatoare.

| hitman112 a răspuns (pentru BallerVD):

Daca te iubeste nu-i pasa de ce spune lumea... da-o in masa ca e o prefacuta, ori are pe altu ori isi bate joc de tine.

| zZAlexandruZz a răspuns (pentru BallerVD):

Si daca nu vrea sa stie nici prietenii care e problema? sincer, daca nu iti convine gaseste alta fata cu care sa te dai mare, eu asta vad la tine.

| BallerVD explică (pentru zZAlexandruZz):

Tu nu prea intelegi... Eu chiar o iubesc. Eu nu sunt genul de tip care sa foloseasca pe cineva doar ca sa se de-a mare.
Nu mi se pare ok sa ma ascund ca sa o sarut, sa o tin de mana sau sa-i spun ca o iubesc.

| zZAlexandruZz a răspuns (pentru BallerVD):

Poate nu se simte pregatita.

| eugabri a răspuns:

Inseamna ca ii rusine cu tine! Am si eu o prietena care a avut o relatie de 1 an cu un baiat si nimeni nu si-a dat seama laughing dar mi se pare o prostie! Nu trebuie sa va pese de ce zice lumea