| rapa a întrebat:

Ceau, vreau statusuri gen " o iubesc da nu stiui da seama „ stie careva?tongue fundoilaughing

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Fără să dau prea multe de inteles, te-am ales Şi poate ai să înţelegi că nu trece timp Făra sa te privesc, în gand sa te am aşa cum poate îmi doresc"

"Daca esti tu, daca sunt eu, Sa fiu al tau, sa fi a mea, Sa luam in brate lumea`ntreaga am putea. Ma vei urma, te voi urma, Si mana mea o va tine strans pe a ta"

"Creieru' imi spune sa te uit, inima te vrea pe tine"

Si nu-mi pasa de tovarasi, bar, prezente feminine Atata timp cat sange din sangele ei va curge-n venele mele Orice durere numai ea va sti s-o spele"

Sti...pe masura ce anii trec si distanta dintre noi ramane aceeasi Zilele parca trec tot mai greu Si m-ai acuzat odata ca nu stiu sa-ti arat ca tin la tine De fapt esti singura care conteaza, singura pe care o iubesc"

" Adorm in fiecare noapte cu gandul la ea din vise nimeni nu mi te poate lua acolo esti cum vreau eu si doar a mea pacat ca nu pot schimba cu vise realitatea"

Sper să îţi fie de ajutor! :*