| Stefania a întrebat:

Buna!

Vreau statusuri! Ca sa-si dea seama ca-l iubesc! Cine ma ajuta. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| paodoolse a răspuns:

Nu-Mi plaC fraiErii carE Nu stiu Ce Sa faCa
SclavII care Se bAlbAie cand au iN fata O fAta VrEi Sa ne coMBinam, ah, Ce PRivire hOata VinO mai apROape, poate-Mi plaCe Ce-aM iN fata
^^Fura-mi placerea dar lasa-mi dorinta^^Ascunde adevarul, lasa-mi nestiintza^^Opreste durerea si lasa-ma sa zbor^^E o lume pustie si fara vise, am sa mor^^

Lumea in care ma invart ma va ispiti mereu si poate voi gresi din nou
Eu nu fur inimi. le primesc cadou

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul... Tu esti doar personajul...Eu fac tot filmul

fAcI cU eA cEe nu aI fAcUt Cu mine[]. fA"O Cu Ea Ca e cUrVa In DeVeNiRe []

DaK ai nevoie, nu mai sunt aici.strigo p zdreanta ta…poate ea isi face griji…

"Numai fustitze si un milion de fite Chiar daca e frig afara vreau sa ma vezi in rochitze De parca am un singur ideal Nu stiu altceva decat shopping si solar... "

6 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

Uite aici ogroaza de dragoste : http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html
Daca iz bune dai funda? :D
XoXo`;-x

| Anileda a răspuns:

Te iubesc, mama ce greu era...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=lWQc0VW4tAA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e si la mine deci nu st dce sfat sa-ti dau

| g3orgiana16 a răspuns:

Pei ai putea:d
-sa te uiti mai insistent la elwinking
-sa il bagi mai mult in seama

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

''mah ce idiot...eu il iubesc si el nici macar nu isi da seamastraight face''

unu mai direct de atat nu stiuthinking