| ღKittyღ a întrebat:

Cel sau cea care imi zice ce face la o intalnire ca prietenul/prietena sa se simta bine i-a fundita!(cel mai frumos lucru )

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai buna dispozitie, sinceritatea, ne-evitarea subiectelor comune, naturaletea.Fi tu insuti si daca "te place" e garantat ca se va simti bine! Bafta!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Tot ce trebuie să faci e să fii cât mai relaxată. Daca îţi faci subiectele de discuţie de acasă nu o să iasă deloc bine.Fii cât mai relaxată şi lucrurile o să vină de la sine happy

| bOse a răspuns:

Pai il intrebi ce preferinte are, discutati despre filmele lui preferate, muzica lui preferata si asa mai departe. Incearca sa te uiti mereu in ochii lui cand vorbesti cu el.

| Ally_8613 a răspuns:

Fac exact ceea ce simt iar el se simte bine doar pentru ca eu ma simt binehappy.

| MarcelinoPanivino00 a răspuns:

Hm.
Este foarte placut sa-ti surprinzi iubitul/a cand si cand. Fa-i o mica surpriza. Sau mergeti intr-un loc in care stii ca ii face placere. Undeva in aer liber. Va puteti petrece timpul povestind, glumind, razand. O sa-l incante gestul tau. Important este ca tu sa fii naturala si sa incerci sa nu fortezi lucrurile.
Fii sigura pe tine si lucrurile vor decurge de la sine.
Te pup :*

| aksay a răspuns:

Pai ce iti pot spune este sai spui cea ce simti pentru ea el o gluma ceva si nah. ce crede inima ta