| anonim_4396 a întrebat:

La cat timp sau la a cata intalnire va-ti sarutat prietenul/prietena?

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Imediat dupa ce am fost de acord amandoi sa incepem o relatie!

| fabiola a răspuns:

La ce or fi bune statisticile in dragoste?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

La 1 minut dupa ce am spus "Hei!". Si era prima intalnire.La la la happy

| ÅñdRa a răspuns:

Hmmmmm...de obicei la a doua
dar am avut un prieten care m-a sarutat la prima intalnire

| emilia21 a răspuns:

La prima intalnire se face, doar cu conditia sa-ti placa de acel baiat si sa vrei o relatie cu el, altfel nu are nici un rost!

Răspuns utilizator avertizat
| amoremioX a răspuns:

De la prima intalnire,,,

| daniDeeDee a răspuns:

La prima intalnire.

| Deea a răspuns:

La a 2`a

| myrazvy a răspuns:

Inainte da a fi impreuna cu ea, recunosc un pic fortat dar a meritat

| funnygirl a răspuns:

La prima intalnirewinking

| clawdya_8655 a răspuns:

Nu pot sa iti spun exact.cand simti u.baiatul trebuie sa faca primul pas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La prima, a doua, depinde de cat de mult ma atragea baiatul respectiv happy