| hsr a întrebat:

Ceva fani Vampire Diaries peaici?:-d[scuze categoria]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eu eu.adooor serialu:X:X:X mai ales pe damon:*:*:X:X la inceput mi-a placut de stefan dar acum imi place mai mult de damon sunt cam supy acum ca am asteptat mo luna sa apara episodu 12 din cauza la sarbatori dar oricum sunt mare fan, am toate cartile :X:X:X:X

11 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Îmi place foarte mult am început cu serialu abia aştept episodul următor şi urmează să-mi iau cărţile.

Mi se pare mai interesant decât Twilight, mai realist dacă pot zice aşa pentru că e mai aproape de legendele adevărate cu inelul pentru a se putea mişca în soare, etc.

Părerea mea.

Oricum great movie, books.

Aaa p. s - şi actori mult mai buni.

Sănătate şi vizionare plăcută.
T.

| Rukhsandra a răspuns:

Fan Damon si Elena

| Kylexy a răspuns:

Mie imi place acest serial printre care si altele
True blood-pot spune ca true blood e mia interesant ca The vampire diaries

| NinaY a răspuns:

Eu

| PurpleLadybug a răspuns:

Eu, eu, eusmug

| Sevenup a răspuns:

Eu!
E superblove struck

| Alleecs a răspuns:

Ador serialu asta:X

| EsarfaRozZ a răspuns:

Waii, ador serialul asta:X:X:X

| FIR a răspuns:

Eu, imi place damon in special :X

| Dienuk98 a răspuns:

Eu sunt! il ador pe stefan dar eu pe langa serial am mai si citit cartzilewinking

| B3lla a răspuns:

My fav...

Damon e super... ii ador privirile...:X