| Izzﻵ a întrebat:

Ceva status`uri :X? Funda la cele mai frumoase :X.

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna sperr sa iti placaa:x
Uite si un site:http://statusuripentruvoi.blogspot.com/

E mult prea mult, e atat de tragica distanta Eu nu ma misc de aici pana nu-mi sare siguranta←

"°•Într`o oarecare mãsurã e tare! B-)Sã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare!:):x•°"

Ba, ma vezi? Te cred.Ma crezi? Te-aud. M-asculti? Te vad Esti praf :x.""

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie, in orice ora din noapte si imi spun: Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata:" ne despartim"

Nici sticlele de alcool, nici fumurile, nici prafurile, nici alte fete. nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei""

Nu stau in atentia ta ca are cine sa ma bage in seama;)

Arata`i mereu putina iubire pentru a`i demonstra ca langa tine o sa-i fie bine. Arata`i lumea dintr`o alta perspectiva si zambetul ce i`l vei oferi zi de zi.; x""

Nu incerca sa i minti ca "ea" e doar o oarecare Cand ei stiu ca amintirea ei inca te mai doare!"

"Ai tupeu sa vii cu mine? Ai tupeu sa uiti de tine? Eu astept doar un raspuns Sa vii cu mine in lume Sa te lasi dus"

---> ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent

Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa-l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq. de la mine pentru tine"

de ce sa ma chinui ca altele sa sparg topul. cand mintea si corpul meu spun totul."

Nu e un vis sh nici O fantezie E ceea ce se numeste cOpilarie. Un episOd din serialu` vieti mele care cOntsine clipe dulci"

il sun trimit mesaj nu`mi raspunde ma gandesc ca poate telefonul nu-l aude trebuie sa renunt numai e cum a fost sterg nr, dar nr il stiu pe de rost

Ne privesti prin geamul masinii talecand te dai jos scazi la jumatate din valoare
crezi ca ne poti face fata in continuare nu ne lasam atrase de jocuri murdare! :)"

---> ♥ erau fericiti si unul pe altul se iubeau, toata lumea era invidioasa pentru ce traiau, putinul pe care il aveau il imparteau. 8->

Cand o usa a fericirii se inchide. o alta se deschide!"" Hai Paaaaaaaaaaaa :))

Poate m-am schimbat poate m-am saturat poate nu vreau sa aud poate ca mi'e de ajuns poate ce'a fost s-a dus "

) A ramaS amintirea, dOi cOpii ce Se iubeau Si credeau ca nimeni n`o sa-i deSpart DanSand razand in plOaieN`aveau Sa stie` ca O relaTzie pOathe` declanSha` razbOaie.:x!

Cand ai un prieten aproape de tine Uiti de ce e rau si te gandesti la bine; X:X

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori In timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori;)

! Iubeste`o, nu`mi pasa, pastreaz`o de tot iar p mine, priveste`ma si LINGE`TE PE BOT

Pentru Noi Barfa Inseamna Reclama Fara Plata,

_[:-*]. RaTeZi cE`i BoOn ItZi sPoOn:->. FaNtEzIiLe tHaLe sE PrEfAk iN ScRuM AkM:))E K Un jOk:P PaNa La fInAl O Sa cEdEzI:DSuNt mai pUtErNiK Decat tine:XVrEi sAh vEzI?:)).[:-*]

.``~Muncim Pt`un Pumn De Vise.FortZam`Ushy InchiSeTraiM`ViSe Nepermise~":x"

Nu crede tot ce auzi, nu cheltui tot ce ai si nu dormi atât cât vrei.

Era o seara de iarna, cand cu ai tai erai pe'afara__ Ai intalnit'o, si'ai privit-o ca pe'o prada usoara__Felul ei de a fi, atat de diferita__te-a facut s-o placi, era chiar deosebita."

Sau imi doresc prea mult sa te pastrez :x

sunt numai a cui ma merita ca ceilaltzi ma irita
Si pe bune ti-ar sta rau cu alta`n locu meu :x
Oricand putem spune ca: ne stim din totdeauna.In momente grele ne-am intins una alteia mana.Shi au fost diverse momente prin care am trecut. Diverse sentimente, le-am impartashit de la`nceput:x!""

! Dar viata ce o traim Bate orice alt film E un scenariu nescris Si cazul e strict real Nu folosim trcuaj Nu facem nici dublaj In lumea rea ca un thriller Invinge dragostea

Am o nebunie care`ti place tie, am un stil aparte.Eu nu sunt ca toate"

De la parinti ai tot ce vrei deci nu te fac banii

cu barbie in kbina de proba, cele mai tari aventuri:->

Taria unui barbat nu consta a avea mai multe femei, Ci in a ramane fidel uneia singure

Ne privim tacuti Luminati de-un mac Te cunosc de-o zi Te iubesc de-un veac

Gandul e mereu la tine mai bine da-mi-l inapoi.:x

Iti place zambetul meu si chipul meu de copil iti place cum arat, Iti place al meu stil. Iti place ca n`am figuri si ca sunt naturala, Iti place ca exist si ca sunt reala? [; x]"

♥Tipa care detesta prietenii falsi si ii trm la plimbare

m`ai da`te `n stare d nebunie

Ingeru care a avut grija de mine azi s-a sinucis

DaQ ma mintSi maCar minthe`ma frumos:). DaCa thOt O faCi fa`O periCulOs`. eShty un sCump:*. Dar ieftin la vrajeala;). eSthy frwmOs`. Dar` doar pe dinafara

E IMBRACATA LA VERDE SH TOATA LUMEA O VEDE!;)

Am incercat, am acuzat fara sa stiu cine-i de vina! Si caut disperata un drum fara tipar, fara rutina.
cHiAr DaK SuNt toT tImPuL cU ZaMbEtUl Pe bUzE.nU InSeAmNa ca Sunt fErIcItA.Ci Doar InCeRc Sa PrIvEsC iNaINtE sI sa lAs tReCuTuL iN uRmA!

Te prefaci ca nu ma placi;) Dar tu tot la mine tragi;)

Suficient de matura Sa Stiu` ce imi dOreSq` dar Suficient de copila Sa ma prefac ca nu`mi dau Seama.:|

Ce zile am avut Ce zile am petrecut Ce clipe de poveste Vai ce mi-a placut Cine mi-a fost aproape Haide spune cine Pacat ca ai plecat Mda.in fine

ma bucur mai mult de atingerea ta decat de cadourile tale!

•Cine ma`nveseleste.cine ma face sa zambesc? Cine`mi apare`n gand atunci cand ma trezesc? Cine`mi bantuie visele.bineinteles ca tu. Ma`ntrebi daca`am innebunit, Bineinteles ca nu :x •

*:[Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci, stiu ca ai sa te intorci mereu!]~*

nu mi a placut istoria.NU VREAU sa o repet.nu ma invart in cer.IMI PLACE sa merg drept.

oR Fi ReGuLiLe ThAlE. dAr Nu UiTa K e JoKu`MEu :x_

Stiu ca am gresit. dar nu atat de rau. incat sa imi stergi imaginea chipului tau.sa te pastrez in amintiri e dreptu meu.[:(]

De data asta nu e vina ta. Vreau mai mult decat u imi poti da.Mam schimbat si pot visa acum.Nu mai vreau sa cer. Voi obtzine oriqum

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sper Baietii rai trebuie` sa invetze sa iubeasca fetele cu 2 fete

Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respect. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect.

Faci planuri? Nu ma include.Cuvintele sunt surde, acel vechi eu nu te mai aude.

Imi tot repeti ca tu nu esti ca ei. ca tii la mine si vrei sa ma cuceresti! imi pare rau. da` stiu de fapt ce vrei. te prefaci. si ma plictisesti!

Toata lumea spune ca nu esti pentru mine. foarte bine. eu sunt pentru tine

Am o tineretse si de ea vreau sa`mi bat joc singura!

Inca mai ai o viata in fata. te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa!

Fata desteapta saruta da` nu iubeste. asculta da` nu crede. si pleaca inainte de a fi dezamagita

De baiatu` dorit de majoritatea fetelor. exista una deja plictisita de el.

De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang!

Nu judec pe nimeni. le dau direct o sentinta dura

Eu stiu sa`nchei cand trebuie. tu nu stii sa te opresti! Am spus : Viata e scurta! tu dc o lungesti?

Imi place ce vrajeala conduci. da` pune frana ca te lovesti

Tu suferi de smecherie? De fapt boala ta se numeste prostie.

N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume

Noi vb`im de parca ne-am certa! Cand spui " ce mortii matii faci? pe unde esti? ". inseamna ca vb`esti c`un prieten pe care`l iubesti

Credeam ca traiesc un vis departe de realitate. si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte

Vrei sa incerci da` nu ai curaj. vrei sa ma atingi da` totu`i un miraj! renuntsa la vise. sunt lucruri interzise. sunt doar idei fixe! nu pot fi atinse!

Si stie ca nu`mi face bine. Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire

Tu vrei sa`mi fi model in viata?! Ai tupeu

M`ai vandut cand ai avut ocazia. eu nu te vand, te dau degeaba

Si te inteleg. sau macar incerc sa ma prefac. m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"

Iubitule. Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respect. si ca sa stii daca ai nevoie numai sunt aici. strig`o pe zdreanta ta. poate ea isi face griji

Prietenia de multe ori se tranforma in dragoste. Dar dragostea in prietenie – niciodata

Nu exista remediu pentru iubire. decat sa iubesti mai mult

Varsta nu te protejeaza de dragoste, dar dragostea te protejeaza, in unele cazuri de varsta!

Nu ma gandesc niciodata la viitor. Va veni in curand!

Am tot ce`mi doresc. am imaginatie!

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna sper sa te ajute:*

Buna uite sper sa te ajute:*

Regreti?Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.

vrut sa te pastrez in inima nu ma meritai iubire uita`ma!

N`am iubit p nimeni cu atata dor si de-a fost ceva a fost trecator.

sunt prea multe amintiri care ne leaga si nu pot renunta

Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva •

Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

va veni o zi cand imi vei spune "acum snt numy pentru tine" iar eu iti v-oi raspunde "ai fost pentru mne.acum fi pentru alta" winking"

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tzine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni !
sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'

Imi spui ca ai inteles ,si acum ti'e dor Dar sa uit cat ai gresit nu imi e usor Si cum sa te iert am sufletul gol

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK

S`a schimbat timpu`S`a schimbat si baiatu`se vede ca nu`ti convine ca se intoarce roata...dar sa stii ca de acum inkolo asa va fi Eu imi voi bate joc si tu vei suferi!

cuvintele sunt surde acel vechi "eu" nu te mai aude! Am uitat toate acele sentimente, nu v`or fi momente sa n-am argumente!"

Nu mi-a ramas nici o speranta, tu le-ai ars pe toate, si cata dragoste ai ars nu vei afla vreodata!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva Dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca imi vad de viata mea

De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim

Pe unde vei merge vei auzi numele meu Vor fi persoane care imi vor semana Vei dori sa te intorci dar eu voi fi departe Uite ce`ai pierdut... Si acum te de ramas bun!

Nu mai sunt ca la`nceput si asta te doare cel mai mult!

Toate veneau,treaceausad Dar NIMIC nu ramanea nici macar persoana care Puteam Sa Jur Ca Ma Iubea!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor.sa nu-ti mai pese uneori."

Credeam ca si pe tine te-am pierdut,la inceput / Dar mi-am dat seama ca nu poti pierde ceva ce n-ai avut

Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?

Vreau privirea aia, vreau acel glas Care ma iubeste si ma scoate din impas !"

La nimic nu ne decidem mai iute ca la despartirile pe veci

Se spune că iubestiodata in viatză, o singură iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despărtzire?

Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberant

♥ Sentimente uitate!Doar amintiri lasate.Destine schimbate.Ciudat intersectate.Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu ea,candva,demult? straight face

♥ Stii si tu,au trecut momentele.Doar eu si cu tine love struck Ia spune,iti mai aduci aminte ? love struck. ♥"

Mereu imi reprosezi ca sunt rece si rea dar uiti ca tu m-ai invatat sa fiu asa

Tot ce e frumos trece mult prea repede ,Imi raman in gand toate amintirile

Snt cum mi-am d0rit . ! N-am nevoie de lumee smug . !

Arunci vorbe de park as fi dusmank ta. Mai tacii` | Ai uitatsmug SuNt` iubiRea` taa ;x !

Hai tacii` . Nu cred ca iti pasawinking Si stii cevaa ? E o lume foarte pruastaaa

Acum sunt numai . Regretee' .Atunci au fost cateva sentimente` !

Ce t0t ma freci la melodie raised eyebrows ? Ti-am spus ca nu m-ai imi paSa' !? Deci lasa'maa :X

Nu mai imi paSa' Rami cu eaa` Nu ma intereseaza. Am fost a taa. Acum snt a lui :X !

Cand vad ca lumea asta proasta vobeste' o las` ! Nu-mi paSa` ma cunosc destul de binee si el stie ce-l mai bine ce p0t facewinking !

~> E Bestial Sa Vezi Cum Fuge De Tine ;-p ~> Si E Penal Sa Vezi Ca Nu`i Mai Pasa ; )

! Cateodata printre ploi gandu' tot la el.ti ajunge Vrei sa sti daca e fericit sau daca plange

Visele sunt ruinate,s`a cam dus speranta De aceea nu voi mai iubi,ca sa nu`mi complic viata

Acum ecoul tau îti spune asa : chiar daca ai puterea sa ascunzi ti-e dor de ea !

Ti.a promis stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

Vii sau pleci...mi`e totuna.va fi altul in locul tau INTOTDEAUNA

In continuare crezi ca totu` iti apartine [ ] Poti sa ai orice dar nu si pe mine [ ]

Nu incerca sa-i minti ca EA e doar o oarecare, Ca ei stiu ca amintirea ei inca te doare !

C ' te uiti mah asa ? Obisnuiestte-te ca d aCum nu mai sntt` a Ta !

Si tu poti fi ranit de o fata . Nu uita ca si baietii plang cateodata

[love struck] Life is a name sex is a game forget the name and play the game [love struck

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` esentZa tare, aSta e | FetitzA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare

Aceleasi necazuri aceleasi porcarii,te simti de parca ai trai mereu aceeasi zii.

Privirea, glasul, atingerea ta. Vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlul "Am fost si Vom fi" :X

•Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

"♥ Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri blushing!Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.love struck! ♥"

"♥ Stiu ca sunt pe lume mii de flori love struck!Dar numai tradafirii imi dau fiori love struck! blushing ♥"

PoaTe sa se puna si-n cuR si-n Kp K tot de MiNe aRe drag love struck blushing"

Ochi reci de gheata, suflete calde le ard! Dk lashi afara sentimente, clar, devi slab! happy

Intr`o oarecare masură e tare Să crezi măcar pentru o secundă că ai lumea la picioare :-x

Tu baga la cap si nu te teme mai bine mai tarziu decat prea devreme!

Simpla in cel mai complex mod,Timida cu un tupeu fantastic,Energica intr-o lene notorie,Zapacita la cel mai serios mod,Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna

pfu esti o bomboana de fata pacat ca esti linsa de toti !

"->Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea ,nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea

nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !

starChiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi!pentru ca stii viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!

starAm pornit la drum pur precum lumina Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa

❤Ðє žĺυα νøคśтяά σ sã νã ƒα¢ сАđσυ 1 mάtuяά sά zвurคтzI dяeคq ďiη viαTzα mεa

De azi nu ma mai cauta, Nu mai vreau sa stiu prin ce am trecut candva Amintirea ta ma face sa regret! Pe alta iubeai, Eu te strangeam la pïept

Esti sters si derulath dl kp!Timpul kre tsia fost acOrdat . A EXPIRAT!

`Cαuse α giяℓ ℓike me Is just α ℓiℓ`diffeяent fяσm αℓℓ the яest.And α giяℓ ℓike me.Neveя gσnnα settℓe foя Secσnd Best! ••

Sec,mai sec ca orice vin e ca poate acum te tin de mana si peste un an sau mai putin ne trezim ca nu mai stim de fapt cum sa ne ocolim,ca noi2 nu mai suntem de mult in acelasi film.

Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ce auzi.Esti intelept daca stii care parte.

how may I ignore you today?

Exista doua cai sigure spre dezastru: sa asculti de toata lumea si sa nu asculti de nimeni.

Experienta este cel mai prost invatator. Ea ne da intai examenul si numai dupa aceea lectiile.

Dumnezeu a facut cerul, pamantul,apele,te-a facut pe tine.pff asta e cu totii facem greseli.

E mult prea mult,e atat de tragica distanta Eu nu ma misc de aici pana nu-mi sare siguranta

"°•Într`o oarecare mãsurã e tare!coolSã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare!happylove struck•°"

Ba, ma vezi? Te cred.Ma crezi?Te-aud.M-asculti? Te vad Esti praf love struck .""

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie, in orice ora din noapte si imi spun: Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata:" ne despartim

Nici sticlele de alcool , nici fumurile , nici prafurile , nici alte fete nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei""

Nu stau in atentia ta ca are cine sa ma bage in seamawinking

Arata`i mereu putina iubire pentru a`i demonstra ca langa tine o sa-i fie bine. Arata`i lumea dintr`o alta perspectiva si zambetul ce i`l vei oferi zi de zi. ;x""

Nu incerca sa i minti ca "ea" e doar o oarecare Cand ei stiu ca amintirea ei inca te mai doare!"

"Ai tupeu sa vii cu mine? Ai tupeu sa uiti de tine? Eu astept doar un raspuns Sa vii cu mine in lume Sa te lasi dus"

---> ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent

Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa`l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq .de la mine pentru tine"

de ce sa ma chinui ca altele sa sparg topul kand mintea si corpul meu spun totul

Nu e un vis sh nici O fantezie.E ceea ce se numeste cOpilarie Un episOd din serialu` vieti mele kre cOntsine clipe dulci"

il sun trimit mesaj nu`mi raspund .ma gandesc ca poate telefonul nu`l aude trebuie sa renunt numai e cum a fost sterg nr, dar nr il stiu pe de rost

Ne privesti prin geamul masinii tale cand te dai jos scazi la jumatate din valoare crezi ca ne poti face fata in continuare nu ne lasam atrase de jocuri murdare ! happy"

---> ♥ erau fericiti si unul pe altul se iubeau,toata lumea era invidioasa pentru ce traiau,putinul pe care il aveau il imparteau

Cand o usa a fericirii se inchide o alta se deschide!"" Hai Paaaaaaaaaaaa.laughing

Poate m'am schimbat poate m'am saturat poate nu vreau sa aud poate ca mi'e de ajuns poate ce'a fost s'a dus

) A ramaS amintirea, dOi cOpii ce Se iubeau Shi credeau ca nimeni n`o sa-i deSparta DanSand razand in plOaie .N`aveau Sa stie` ca O relaTzie pOathe` declanSha` razbOaielove struck !

Cand ai un prieten aproape de tine Uiti de ce e rau si te gandesti la bine ;X:X

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori In timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori winking

! Iubeste`o, nu`mi pasa, pastreaz`o de tot iar p mine, priveste`ma si LINGE`TE PE BOT

Pentru Noi Barfa Inseamna Reclama Fara Plata,

_[kiss].RaTeZi cE`i BoOn ItZi sPoOn:->FaNtEzIiLe tHaLe sE PrEfAk iN ScRuM AkMlaughingE K Un jOktonguePaNa La fInAl O Sa cEdEzIbig grinSuNt mAi pUtErNiK DeCaT TiNe:XVrEi sAh vEzI?laughing[kiss]

.``~Muncim Pt`un Pumn De ViseFortZam`Ushy InchiSe.TraiM`ViSe Nepermise~"love struck"

Iti place zambetul meu si chipul meu de copil. iti place cum arat, Iti place al meu stil. Iti place ca n`am figuri si ca sunt naturala, Iti place ca exist si ca sunt reala? [;x]"

Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

Nu merita sa plangi sa te distrugi pentru'o greseala La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

Vreau sa zambesc,e dimineata Tre' sa'mi pastrez pofta de viata

Mii de vOci in capu` meu imi spun :Heyy !Incearca sa te aduni !Si prOmit din nOu sa nu mai cred in prOmisiuni

nuH cOnteaza cine qOm a gresHit cine a pLans cand ceLalat a zaMßit

Ea mi`e ca 0 s0ra ne intalnim la sc0ala la aceiasi 0ra Avem idei fixe radem dupa culise iar cand c0rtina a cazut veselia a -

As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca Nu se baga intre noi vrun baiat sau vreo proasta

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa Daca sunt fericita nu conteaza!

Te-am iubit Tu nu sti cat ma doare Ai plecat Universul nostru moare Te-am iubit Insa totul este scrum Nu poti schimba nimic E prea tarziu acum

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna uite sper sa te ajute:*

E mult prea mult,e atat de tragica distanta Eu nu ma misc de aici pana nu-mi sare siguranta

"°•Într`o oarecare mãsurã e tare!coolSã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare!happylove struck•°"

Ba, ma vezi? Te cred.Ma crezi? Te-aud M-asculti? Te vad Esti praf love struck ""

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie, in orice ora din noapte si imi spun: Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata:" ne despartim

Nici sticlele de alcool , nici fumurile , nici prafurile , nici alte fete. nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei""

Nu stau in atentia ta ca are cine sa ma bage in seamawinking

Arata`i mereu putina iubire pentru a`i demonstra ca langa tine o sa-i fie bine. Arata`i lumea dintr`o alta perspectiva si zambetul ce i`l vei oferi zi de zi. ;x""

Nu incerca sa i minti ca "ea" e doar o oarecare Cand ei stiu ca amintirea ei inca te mai doare!"

"Ai tupeu sa vii cu mine? Ai tupeu sa uiti de tine? Eu astept doar un raspuns Sa vii cu mine in lume Sa te lasi dus"

---> ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent

Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa`l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq .de la mine pentru tine"

de ce sa ma chinui ca altele sa sparg topul kand mintea si corpul meu spun totul."

Nu e un vis sh nici O fantezie E ceea ce se numeste cOpilarie.Un episOd din serialu` vieti mele kre cOntsine clipe dulci"

il sun.trimit mesaj nu`mi raspunde.ma gandesc ca poate telefonul nu`l aude... trebuie sa renunt.numai e cum a fost . sterg nr, dar nr il stiu pe de rost

Ne privesti prin geamul masinii tale cand te dai jos scazi la jumatate din valoare.crezi ca ne poti face fata in continuare nu ne lasam atrase de jocuri murdare ! happy"

---> ♥ erau fericiti si unul pe altul se iubeau,toata lumea era invidioasa pentru ce traiau,putinul pe care il aveau il imparteau.day dreaming

Cand o usa a fericirii se inchide.o alta se deschide!"" Hai Paaaaaaaaaaaa.laughing

Poate m'am schimbat .poate m'am saturat .poate nu vreau sa aud poate ca mi'e de ajuns poate ce'a fost s'a dus"

) A ramaS amintirea, dOi cOpii ce Se iubeau Shi credeau ca nimeni n`o sa-i deSparta DanSand razand in plOaie N`aveau Sa stie` ca O relaTzie pOathe` declanSha` razbOaie love struck !

Cand ai un prieten aproape de tine Uiti de ce e rau si te gandesti la bine ;X:X

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori In timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori winking

! Iubeste`o, nu`mi pasa, pastreaz`o de tot iar p mine, priveste`ma si LINGE`TE PE BOT

Pentru Noi Barfa Inseamna Reclama Fara Plata,

_[kiss].RaTeZi cE`i BoOn ItZi sPoOn:->FaNtEzIiLe tHaLe sE PrEfAk iN ScRuM AkMlaughingE K Un jOktongue PaNa La fInAl O Sa cEdEzIbig grin SuNt mAi pUtErNiK DeCaT TiNe:X VrEi sAh vEzI?laughing.[kiss]

.``~Muncim Pt`un Pumn De Vise FortZam`Ushy InchiS .TraiM`ViSe Nepermise~"love struck"

Nu crede tot ce auzi, nu cheltui tot ce ai si nu dormi atât cât vrei.

Era o seara de iarna,cnd cu ai tai erai pe'afara__ Ai intalnit'o, si'ai privit-o ca pe'o prada usoara__Felul ei de a fi,atat de diferita__te-a facut s-o placi,era chiar deosebita."

Sau imi doresc prea mult sa te pastrez love struck

sunt numai a cui ma merita ca ceilaltzi ma irita
Shi pe bune ti-ar sta rau cu alta`n locu meu love struck

Oricand putem spune ca: ne stim din totdeauna.In momente grele ne-am intins una alteia mana.Shi au fost diverse momente prin care am trecut.Diverse sentimente, le-am impartashit de la`nceputlove struck!""

!Dar viata ce o traim Bate orice alt film E un scenariu nescris Si cazul e strict real Nu folosim trcuaj Nu facem nici dublaj In lumea rea ca un thriller Invinge dragostea

Am o nebunie kre`ti place tie,am un stil aparte .Eu nu sunt ca toate"

De la parinti ai tot ce vrei deci nu te fac banii

cu barbie in kbina de proba, cele mai tari aventuri:->

Taria unui barbat nu consta a avea mai multe femei, Ci in a ramane fidel uneia singure

Ne privim tacuti Luminati de-un mac Te cunosc de-o zi Te iubesc de-un veac

Gandul e mereu la tine.mai bine da-mi-l inapoilove struck

Iti place zambetul meu si chipul meu de copil. iti place cum arat, Iti place al meu stil Iti place ca n`am figuri si ca sunt naturala, Iti place ca exist si ca sunt reala? [;x]"

♥Tipa care detesta prietenii falsi si ii trm la plimbare

m`ai da`te `n stare d nebunie

Ingeru kre a avut grija d mine azi s-a sinucis

DaQ ma mintSi maCar minthe`ma frumOshappy DaCa thOt O faCi fa`O periCulOs.eShty un sCump:* Dar ieftin la vrajealawinkingeSthy frwmOs`Dar` dOar pe dinafara

E IMBRACATA LA VERDE SH TOATA LUMEA O VEDE!winking

Am incercat, am acuzat fara sa stiu cine-i de vina! Si caut disperata un drum fara tipar, fara rutina

cHiAr DaK SuNt toT tImPuL cU ZaMbEtUl Pe bUzE nU InSeAmNa ca SunT fErIcItA Ci DoAr InCeRc Sa PrIvEsC iNaINtE sI sA lAs tReCuTuL iN uRmA!

Te prefaci ca nu ma placiwinking Dar tu tot la mine tragiwinking

Suficient de matura Sa Stiu` ce imi dOreSq` dar Suficient de cOpila Sa ma prefac ca nu`mi dau Seamastraight face

Ce zile am avut Ce zile am petrecut Ce clipe de poveste Vai ce mia placut Cine mia fost aproape Haide spune cine Pacat ca ai plecat Mda in fine

ma bucur mai mult de atingerea ta decat de cadourile tale !

•Cine ma`nveseleste.cine ma face sa zambesc? Cine`mi apare`n gand atunci cand ma trezesc? Cine`mi bantuie visele bineinteles ca tu Ma`ntrebi daca`am innebunit,Bineinteles ca nu love struck

*:[Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci,stiu ca ai sa te intorci mereu!]~*

nu mi a placut istoria NU VREAU sa o repet.nu ma invart in cer IMI PLACE sa merg drept

oR Fi ReGuLiLe ThAlE .dAr Nu UiTa K e JoKu`MEu love struck_

Stiu ca am gresit dar nhu atat de rau incat sa imi stergi imaginea chipului tau sa te pastrez in amintiri e dreptu meu.[sad]

De data asta nu e vina ta Vreau mai mult decat u imi poti da Mam schimbat si pot visa acum Nu mai vreau sa cer .Voi obtzine oriqum

Paharele sus ! Shampania sa curga . Respect pentru fetele care i-au facut pe fraieri sa planga"

te'ai infiltrat in viata mea prea usor tu vrei sa dau reloade insa iti dau ignore

"Cand Treci Pe Langa Mine, Eu Nu Ma Pot Abtine, Intorc Capu Dupa Tine___[love struck]___[love struck]___

Atata timp cat nu ne pasa pe unde suntem, nu aveam cum sa ne ratacim!

Si ne asezam pe vise,si le storceam de culoare

Nu am comori,dar am prieteni care ma suna:``Te pup nana,Ai grija de tine,Noapte buna[love struck]

.
Multe au incercat si vor sa imi ia loku`[oh go on] nu au puterea nici norocu nu au stiut ca asta nu se poate si ce e al meu e pus deoparte ;x

Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul kre percede lumina Sunt tot ceea ce iti doresti Tot ceea ce privesti Dar tot ceea ce nu poti avea:X

Inca o data, Iar si Din nou Te fac High cand tu te simti Low

Sa Taci Cand Vorbesc eu ! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu ! Nu`mi Spune PA! E Replica Mea!

Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candava erai totul

Ce-Mi pLaCe CaNd AlTeLe Ma ImItA! aDoR sA mI sE fAcA rEcLaMa GrAtUiTa

Unii nu ma inghit deloc si cand ma inghit nu ma digera dar cand am nevoie de sclavi, ghici ? tot ei se ofera

M-am saturat sa am inima franta; de azi inainte,voi face lucrurile cum le fac baietii: amagesc si parasesc!

Iubeste-o !Nu-mi pasa! pastreaz-o de tot! Iar pe Mine,priveste-ma si LINGE-TE PE BOT

daca eu sunt subiect de barfa tu ejti o tarfa ! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta !

NOi dOi ne intelegem asa de bineee`Deoarece iubim acelashi lucru Adiq pe minee

Toate trec, asa se spune, Dar nimic nu trece fara sa lase urme, pe bune Fa bine, alege`ti din timp drumul, Timpul se scurge printre degete, strange pumnul

Incerc sa-mi aScund calvaRu numit DepreSie si ZambeSc falS pentRu buna impResie

Numai mama stie dc sunt asa fitzoasa :X Ea ma-nvatat Ea ma dezvata :X

Lacrimi care te ard atat de tare stinge`le zambind, lantul care te strange mult prea tare poti sa il rupi zambind! in fiecare zi

Exista unele femei care in loc sa-i faca sa sufere pe mai multi barbati , asa cum e firesc, se concentreaza asupra unuia pana il extermina. Acestea se numesc "fidele"

Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac

Veii` cauta privirea mea in fiecare *EA* din viata ta

N`am sa`ti spun -mai stai,chiar daca tu inca sperai.Chiar de nu mai sunt cu tine stiu ca nu ma poti uita,ia` ziua de ieri ca amintire sa ma poti simtii si maine

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt ! "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!"

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa` .` o0 facE ca Si o0` feLina!

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEa"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine` . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.""

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraa.imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

"Există bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu din teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol câştigându-le!"

"Adevărata prietenie nu constă în numărul de prieteni, ci în devotamentul şi valoarea lor."

"Copilăria. Singurul paradis pierdut."

"Nu da explicaţii niciodată pentru că prietenii tăi nu au nevoie de ele iar duşmanii tăi oricum nu te-ar crede!"

"Puţine prietenii ar supravieţui dacă toţi am şti ce se vorbeşte în spatele nostru!"

Fii civilizat cu toţii, sociabil cu mulţi, familiar cu câţiva, prieten cu unul/una şi duşmanul nimănui

"Mândria este o demnitate rău plasată în iubire, este întruchiparea unui egoism care nu se admiră decât pe sine!"

"Nu plânge pentru că s-a terminat, zâmbeşte pentru că s-a petrecut."

"Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa."

"Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!"

"Uneori acel lucru pe care o cauţi va fi singura pe care nu o poţi vedea."

"Ochi pentru ochi şi lumea va deveni oarbă."

"Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!"

"Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume."

"A ierta este o faptă mai nobilă şi mai rară decât aceea de a se razbuna."

"Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile lui o viaţă întreagă."

"Sunt succese care te înjosesc şi înfrângeri care te înalţă."

"Zborul este învăţarea aruncării tale pe pământ cu rateu."

"Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!"

"A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni."

Nu ma intereseaza ce crezi tu , nu te cunosc , e o tara libera , deci esti liber sa fii prost .

Imi spui „Gandesti bine „ dar ai fi socat daca ai sti ce gandesc despre tine !

Zilele trec , zilele vin , iar timpu` ma omoara , plecarea ta stupida a inceput sa doara !

Ai ajuns la vorba mea , acum o simti pe pielea ta , daca`ti plac baietii rai , stai si sufera cat vrei !

Au fost momente in care numai doream nimic , cazusem si simteam ca numai pot sa ma ridic , dar pot sa trec peste toate , important e cum trec , cine ramane cu mine. De langa cine plec

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie . Sincer , n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie .

Ai zis ca mai vrei o sansa s`arati ca nu esti ce pari , si ti-am dat. Doar un minut sa dispari .

ti-am oferit tot numai ca tu ai luat`o ca pe o slabiciune si ce ma umple de draci e ca a fost singura data cand a fost pe bune !

Daca totul se scurge si timpul de noi fuge , ia`ma de mana si impreuna il vom ajunge .

Nu mai spune nimic , mereu ai spus ce ai vrut , acum e randul meu ca sa pun punct.

Nu ma mai ai , am plecat , tu pe drumul tau , eu pe al meu , nu privi inapoi , nepasator cum ai fost mereu .

->Nu te inscrii in tipar. Ai o atitudine de superstar

Nu vreau sa spun o poveste cu happy-end pe bit . Ci vreau sa spun una care va dura la nesfarsit Nu vreau sa te pierd , si nici nu te voi pierde Chiar daca fraierii vorbesc aiurea , nu ii crede.

Sufletele mari au vointa.Cele slabe, doar dorinta!

poate sunt unul din cei ce`au inaintat din suturi.si-am realizat ca un sfarsit aduce noi inceputuri.

N-am uitat, persoanale care m-au ajutat, Prietenii vin si pleaca in voia lumii, Dar asta nu-nseamna ca nu-i am la suflet pe unii

Adânc în sufletul meu ştiam un lucru, şi anume câtă putere îţi dădea dragostea să distrugi pe cineva

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna sperr sa itsi placaalove struck

E mult prea mult,e atat de tragica distanta Eu nu ma misc de aici pana nu-mi sare siguranta

"°•Într`o oarecare mãsurã e tare!coolSã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare!happylove struck•°"

Ba, ma vezi? Te cred.Ma crezi? Te-aud M-asculti? Te vad Esti praf love struck ""

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie, in orice ora din noapte si imi spun: Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata:" ne despartim

Nici sticlele de alcool , nici fumurile , nici prafurile , nici alte fete. nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei""

Nu stau in atentia ta ca are cine sa ma bage in seamawinking

Arata`i mereu putina iubire pentru a`i demonstra ca langa tine o sa-i fie bine. Arata`i lumea dintr`o alta perspectiva si zambetul ce i`l vei oferi zi de zi. ;x""

Nu incerca sa i minti ca "ea" e doar o oarecare Cand ei stiu ca amintirea ei inca te mai doare!"

"Ai tupeu sa vii cu mine? Ai tupeu sa uiti de tine? Eu astept doar un raspuns Sa vii cu mine in lume Sa te lasi dus"

---> ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent

Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa`l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq .de la mine pentru tine"

de ce sa ma chinui ca altele sa sparg topul kand mintea si corpul meu spun totul."

Nu e un vis sh nici O fantezie E ceea ce se numeste cOpilarie.Un episOd din serialu` vieti mele kre cOntsine clipe dulci"

il sun.trimit mesaj nu`mi raspunde.ma gandesc ca poate telefonul nu`l aude... trebuie sa renunt.numai e cum a fost . sterg nr, dar nr il stiu pe de rost

Ne privesti prin geamul masinii tale cand te dai jos scazi la jumatate din valoare.crezi ca ne poti face fata in continuare nu ne lasam atrase de jocuri murdare ! happy"

---> ♥ erau fericiti si unul pe altul se iubeau,toata lumea era invidioasa pentru ce traiau,putinul pe care il aveau il imparteau.day dreaming

Cand o usa a fericirii se inchide.o alta se deschide!"" Hai Paaaaaaaaaaaa.laughing

Poate m'am schimbat .poate m'am saturat .poate nu vreau sa aud poate ca mi'e de ajuns poate ce'a fost s'a dus"

) A ramaS amintirea, dOi cOpii ce Se iubeau Shi credeau ca nimeni n`o sa-i deSparta DanSand razand in plOaie N`aveau Sa stie` ca O relaTzie pOathe` declanSha` razbOaie love struck !

Cand ai un prieten aproape de tine Uiti de ce e rau si te gandesti la bine ;X:X

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori In timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori winking

! Iubeste`o, nu`mi pasa, pastreaz`o de tot iar p mine, priveste`ma si LINGE`TE PE BOT

Pentru Noi Barfa Inseamna Reclama Fara Plata,

_[kiss].RaTeZi cE`i BoOn ItZi sPoOn:->FaNtEzIiLe tHaLe sE PrEfAk iN ScRuM AkMlaughingE K Un jOktongue PaNa La fInAl O Sa cEdEzIbig grin SuNt mAi pUtErNiK DeCaT TiNe:X VrEi sAh vEzI?laughing.[kiss]

.``~Muncim Pt`un Pumn De Vise FortZam`Ushy InchiS .TraiM`ViSe Nepermise~"love struck"

Nu crede tot ce auzi, nu cheltui tot ce ai si nu dormi atât cât vrei.

Era o seara de iarna,cnd cu ai tai erai pe'afara__ Ai intalnit'o, si'ai privit-o ca pe'o prada usoara__Felul ei de a fi,atat de diferita__te-a facut s-o placi,era chiar deosebita."

Sau imi doresc prea mult sa te pastrez love struck

sunt numai a cui ma merita ca ceilaltzi ma irita
Shi pe bune ti-ar sta rau cu alta`n locu meu love struck

Oricand putem spune ca: ne stim din totdeauna.In momente grele ne-am intins una alteia mana.Shi au fost diverse momente prin care am trecut.Diverse sentimente, le-am impartashit de la`nceputlove struck!""

!Dar viata ce o traim Bate orice alt film E un scenariu nescris Si cazul e strict real Nu folosim trcuaj Nu facem nici dublaj In lumea rea ca un thriller Invinge dragostea

Am o nebunie kre`ti place tie,am un stil aparte .Eu nu sunt ca toate"

De la parinti ai tot ce vrei deci nu te fac banii

cu barbie in kbina de proba, cele mai tari aventuri:->

Taria unui barbat nu consta a avea mai multe femei, Ci in a ramane fidel uneia singure

Ne privim tacuti Luminati de-un mac Te cunosc de-o zi Te iubesc de-un veac

Gandul e mereu la tine.mai bine da-mi-l inapoilove struck

Iti place zambetul meu si chipul meu de copil. iti place cum arat, Iti place al meu stil Iti place ca n`am figuri si ca sunt naturala, Iti place ca exist si ca sunt reala? [;x]"

♥Tipa care detesta prietenii falsi si ii trm la plimbare

m`ai da`te `n stare d nebunie

Ingeru kre a avut grija d mine azi s-a sinucis

DaQ ma mintSi maCar minthe`ma frumOshappy DaCa thOt O faCi fa`O periCulOs.eShty un sCump:* Dar ieftin la vrajealawinkingeSthy frwmOs`Dar` dOar pe dinafara

E IMBRACATA LA VERDE SH TOATA LUMEA O VEDE!winking

Am incercat, am acuzat fara sa stiu cine-i de vina! Si caut disperata un drum fara tipar, fara rutina

cHiAr DaK SuNt toT tImPuL cU ZaMbEtUl Pe bUzE nU InSeAmNa ca SunT fErIcItA Ci DoAr InCeRc Sa PrIvEsC iNaINtE sI sA lAs tReCuTuL iN uRmA!

Te prefaci ca nu ma placiwinking Dar tu tot la mine tragiwinking

Suficient de matura Sa Stiu` ce imi dOreSq` dar Suficient de cOpila Sa ma prefac ca nu`mi dau Seamastraight face

Ce zile am avut Ce zile am petrecut Ce clipe de poveste Vai ce mia placut Cine mia fost aproape Haide spune cine Pacat ca ai plecat Mda in fine

ma bucur mai mult de atingerea ta decat de cadourile tale !

•Cine ma`nveseleste.cine ma face sa zambesc? Cine`mi apare`n gand atunci cand ma trezesc? Cine`mi bantuie visele bineinteles ca tu Ma`ntrebi daca`am innebunit,Bineinteles ca nu love struck

*:[Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci,stiu ca ai sa te intorci mereu!]~*

nu mi a placut istoria NU VREAU sa o repet.nu ma invart in cer IMI PLACE sa merg drept

oR Fi ReGuLiLe ThAlE .dAr Nu UiTa K e JoKu`MEu love struck_

Stiu ca am gresit dar nhu atat de rau incat sa imi stergi imaginea chipului tau sa te pastrez in amintiri e dreptu meu.[sad]

De data asta nu e vina ta Vreau mai mult decat u imi poti da Mam schimbat si pot visa acum Nu mai vreau sa cer .Voi obtzine oriqum

Paharele sus ! Shampania sa curga . Respect pentru fetele care i-au facut pe fraieri sa planga"

te'ai infiltrat in viata mea prea usor tu vrei sa dau reloade insa iti dau ignore

"Cand Treci Pe Langa Mine, Eu Nu Ma Pot Abtine, Intorc Capu Dupa Tine___[love struck]___[love struck]___

Atata timp cat nu ne pasa pe unde suntem, nu aveam cum sa ne ratacim!

Si ne asezam pe vise,si le storceam de culoare

Nu am comori,dar am prieteni care ma suna:``Te pup nana,Ai grija de tine,Noapte buna[love struck]

.
Multe au incercat si vor sa imi ia loku`[oh go on] nu au puterea nici norocu nu au stiut ca asta nu se poate si ce e al meu e pus deoparte ;x

Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul kre percede lumina Sunt tot ceea ce iti doresti Tot ceea ce privesti Dar tot ceea ce nu poti avea:X

Inca o data, Iar si Din nou Te fac High cand tu te simti Low

Sa Taci Cand Vorbesc eu ! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu ! Nu`mi Spune PA! E Replica Mea!

Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candava erai totul

Ce-Mi pLaCe CaNd AlTeLe Ma ImItA! aDoR sA mI sE fAcA rEcLaMa GrAtUiTa

Unii nu ma inghit deloc si cand ma inghit nu ma digera dar cand am nevoie de sclavi, ghici ? tot ei se ofera

M-am saturat sa am inima franta; de azi inainte,voi face lucrurile cum le fac baietii: amagesc si parasesc!

Iubeste-o !Nu-mi pasa! pastreaz-o de tot! Iar pe Mine,priveste-ma si LINGE-TE PE BOT

daca eu sunt subiect de barfa tu ejti o tarfa ! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta !

NOi dOi ne intelegem asa de bineee`Deoarece iubim acelashi lucru Adiq pe minee

Toate trec, asa se spune, Dar nimic nu trece fara sa lase urme, pe bune Fa bine, alege`ti din timp drumul, Timpul se scurge printre degete, strange pumnul

Incerc sa-mi aScund calvaRu numit DepreSie si ZambeSc falS pentRu buna impResie

Numai mama stie dc sunt asa fitzoasa :X Ea ma-nvatat Ea ma dezvata :X

Lacrimi care te ard atat de tare stinge`le zambind, lantul care te strange mult prea tare poti sa il rupi zambind! in fiecare zi

Exista unele femei care in loc sa-i faca sa sufere pe mai multi barbati , asa cum e firesc, se concentreaza asupra unuia pana il extermina. Acestea se numesc "fidele"

Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac

Veii` cauta privirea mea in fiecare *EA* din viata ta

N`am sa`ti spun -mai stai,chiar daca tu inca sperai.Chiar de nu mai sunt cu tine stiu ca nu ma poti uita,ia` ziua de ieri ca amintire sa ma poti simtii si maine

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt ! "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!"

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa` .` o0 facE ca Si o0` feLina!

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEa"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine` . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.""

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraa.imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

"Există bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu din teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol câştigându-le!"

"Adevărata prietenie nu constă în numărul de prieteni, ci în devotamentul şi valoarea lor."

"Copilăria. Singurul paradis pierdut."

"Nu da explicaţii niciodată pentru că prietenii tăi nu au nevoie de ele iar duşmanii tăi oricum nu te-ar crede!"

"Puţine prietenii ar supravieţui dacă toţi am şti ce se vorbeşte în spatele nostru!"

Fii civilizat cu toţii, sociabil cu mulţi, familiar cu câţiva, prieten cu unul/una şi duşmanul nimănui

"Mândria este o demnitate rău plasată în iubire, este întruchiparea unui egoism care nu se admiră decât pe sine!"

"Nu plânge pentru că s-a terminat, zâmbeşte pentru că s-a petrecut."

"Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa."

"Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!"

"Uneori acel lucru pe care o cauţi va fi singura pe care nu o poţi vedea."

"Ochi pentru ochi şi lumea va deveni oarbă."

"Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!"

"Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume."

"A ierta este o faptă mai nobilă şi mai rară decât aceea de a se razbuna."

"Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile lui o viaţă întreagă."

"Sunt succese care te înjosesc şi înfrângeri care te înalţă."

"Zborul este învăţarea aruncării tale pe pământ cu rateu."

"Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!"

"A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni."

Nu ma intereseaza ce crezi tu , nu te cunosc , e o tara libera , deci esti liber sa fii prost .

Imi spui „Gandesti bine „ dar ai fi socat daca ai sti ce gandesc despre tine !

Zilele trec , zilele vin , iar timpu` ma omoara , plecarea ta stupida a inceput sa doara !

Ai ajuns la vorba mea , acum o simti pe pielea ta , daca`ti plac baietii rai , stai si sufera cat vrei !

Au fost momente in care numai doream nimic , cazusem si simteam ca numai pot sa ma ridic , dar pot sa trec peste toate , important e cum trec , cine ramane cu mine. De langa cine plec

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie . Sincer , n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie .

Ai zis ca mai vrei o sansa s`arati ca nu esti ce pari , si ti-am dat. Doar un minut sa dispari .

ti-am oferit tot numai ca tu ai luat`o ca pe o slabiciune si ce ma umple de draci e ca a fost singura data cand a fost pe bune !

Daca totul se scurge si timpul de noi fuge , ia`ma de mana si impreuna il vom ajunge .

Nu mai spune nimic , mereu ai spus ce ai vrut , acum e randul meu ca sa pun punct.

Nu ma mai ai , am plecat , tu pe drumul tau , eu pe al meu , nu privi inapoi , nepasator cum ai fost mereu .

->Nu te inscrii in tipar. Ai o atitudine de superstar

Nu vreau sa spun o poveste cu happy-end pe bit . Ci vreau sa spun una care va dura la nesfarsit Nu vreau sa te pierd , si nici nu te voi pierde Chiar daca fraierii vorbesc aiurea , nu ii crede.

Sufletele mari au vointa.Cele slabe, doar dorinta!

poate sunt unul din cei ce`au inaintat din suturi.si-am realizat ca un sfarsit aduce noi inceputuri.

N-am uitat, persoanale care m-au ajutat, Prietenii vin si pleaca in voia lumii, Dar asta nu-nseamna ca nu-i am la suflet pe unii

Adânc în sufletul meu ştiam un lucru, şi anume câtă putere îţi dădea dragostea să distrugi pe cineva

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna sperr sa itsi placaalove struck

E mult prea mult,e atat de tragica distanta Eu nu ma misc de aici pana nu-mi sare siguranta

"°•Într`o oarecare mãsurã e tare!coolSã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare!happylove struck•°":X

Ba, ma vezi? Te cred.Ma crezi? Te-aud M-asculti? Te vad Esti praf love struck ""

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie, in orice ora din noapte si imi spun: Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata:" ne despartim

Nici sticlele de alcool , nici fumurile , nici prafurile , nici alte fete. nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei""

Nu stau in atentia ta ca are cine sa ma bage in seamawinking

Arata`i mereu putina iubire pentru a`i demonstra ca langa tine o sa-i fie bine. Arata`i lumea dintr`o alta perspectiva si zambetul ce i`l vei oferi zi de zi. ;x""

Nu incerca sa i minti ca "ea" e doar o oarecare Cand ei stiu ca amintirea ei inca te mai doare!"

"Ai tupeu sa vii cu mine? Ai tupeu sa uiti de tine? Eu astept doar un raspuns Sa vii cu mine in lume Sa te lasi dus"

---> ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent

Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa`l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq .de la mine pentru tine"

de ce sa ma chinui ca altele sa sparg topul kand mintea si corpul meu spun totul."

Nu e un vis sh nici O fantezie E ceea ce se numeste cOpilarie.Un episOd din serialu` vieti mele kre cOntsine clipe dulci"

il sun.trimit mesaj nu`mi raspunde.ma gandesc ca poate telefonul nu`l aude... trebuie sa renunt.numai e cum a fost . sterg nr, dar nr il stiu pe de rost

Ne privesti prin geamul masinii tale cand te dai jos scazi la jumatate din valoare.crezi ca ne poti face fata in continuare nu ne lasam atrase de jocuri murdare ! happy"

---> ♥ erau fericiti si unul pe altul se iubeau,toata lumea era invidioasa pentru ce traiau,putinul pe care il aveau il imparteau.day dreaming

Cand o usa a fericirii se inchide.o alta se deschide!"" Hai Paaaaaaaaaaaa.laughing

Poate m'am schimbat .poate m'am saturat .poate nu vreau sa aud poate ca mi'e de ajuns poate ce'a fost s'a dus"

) A ramaS amintirea, dOi cOpii ce Se iubeau Shi credeau ca nimeni n`o sa-i deSparta DanSand razand in plOaie N`aveau Sa stie` ca O relaTzie pOathe` declanSha` razbOaie love struck !

Cand ai un prieten aproape de tine Uiti de ce e rau si te gandesti la bine ;X:X

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori In timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori winking

! Iubeste`o, nu`mi pasa, pastreaz`o de tot iar p mine, priveste`ma si LINGE`TE PE BOT

Pentru Noi Barfa Inseamna Reclama Fara Plata,

_[kiss].RaTeZi cE`i BoOn ItZi sPoOn:->FaNtEzIiLe tHaLe sE PrEfAk iN ScRuM AkMlaughingE K Un jOktongue PaNa La fInAl O Sa cEdEzIbig grin SuNt mAi pUtErNiK DeCaT TiNe:X VrEi sAh vEzI?laughing.[kiss]

.``~Muncim Pt`un Pumn De Vise FortZam`Ushy InchiS .TraiM`ViSe Nepermise~"love struck"

Nu crede tot ce auzi, nu cheltui tot ce ai si nu dormi atât cât vrei.

Era o seara de iarna,cnd cu ai tai erai pe'afara__ Ai intalnit'o, si'ai privit-o ca pe'o prada usoara__Felul ei de a fi,atat de diferita__te-a facut s-o placi,era chiar deosebita."

Sau imi doresc prea mult sa te pastrez love struck

sunt numai a cui ma merita ca ceilaltzi ma irita
Shi pe bune ti-ar sta rau cu alta`n locu meu love struck

Oricand putem spune ca: ne stim din totdeauna.In momente grele ne-am intins una alteia mana.Shi au fost diverse momente prin care am trecut.Diverse sentimente, le-am impartashit de la`nceputlove struck!""

!Dar viata ce o traim Bate orice alt film E un scenariu nescris Si cazul e strict real Nu folosim trcuaj Nu facem nici dublaj In lumea rea ca un thriller Invinge dragostea

Am o nebunie kre`ti place tie,am un stil aparte .Eu nu sunt ca toate"

De la parinti ai tot ce vrei deci nu te fac banii

cu barbie in kbina de proba, cele mai tari aventuri:->

Taria unui barbat nu consta a avea mai multe femei, Ci in a ramane fidel uneia singure

Ne privim tacuti Luminati de-un mac Te cunosc de-o zi Te iubesc de-un veac

Gandul e mereu la tine.mai bine da-mi-l inapoilove struck

Iti place zambetul meu si chipul meu de copil. iti place cum arat, Iti place al meu stil Iti place ca n`am figuri si ca sunt naturala, Iti place ca exist si ca sunt reala? [;x]"

♥Tipa care detesta prietenii falsi si ii trm la plimbare

m`ai da`te `n stare d nebunie

Ingeru kre a avut grija d mine azi s-a sinucis

DaQ ma mintSi maCar minthe`ma frumOshappy DaCa thOt O faCi fa`O periCulOs.eShty un sCump:* Dar ieftin la vrajealawinkingeSthy frwmOs`Dar` dOar pe dinafara

E IMBRACATA LA VERDE SH TOATA LUMEA O VEDE!winking

Am incercat, am acuzat fara sa stiu cine-i de vina! Si caut disperata un drum fara tipar, fara rutina

cHiAr DaK SuNt toT tImPuL cU ZaMbEtUl Pe bUzE nU InSeAmNa ca SunT fErIcItA Ci DoAr InCeRc Sa PrIvEsC iNaINtE sI sA lAs tReCuTuL iN uRmA!

Te prefaci ca nu ma placiwinking Dar tu tot la mine tragiwinking

Suficient de matura Sa Stiu` ce imi dOreSq` dar Suficient de cOpila Sa ma prefac ca nu`mi dau Seamastraight face

Ce zile am avut Ce zile am petrecut Ce clipe de poveste Vai ce mia placut Cine mia fost aproape Haide spune cine Pacat ca ai plecat Mda in fine

ma bucur mai mult de atingerea ta decat de cadourile tale !

•Cine ma`nveseleste.cine ma face sa zambesc? Cine`mi apare`n gand atunci cand ma trezesc? Cine`mi bantuie visele bineinteles ca tu Ma`ntrebi daca`am innebunit,Bineinteles ca nu love struck

*:[Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci,stiu ca ai sa te intorci mereu!]~*

nu mi a placut istoria NU VREAU sa o repet.nu ma invart in cer IMI PLACE sa merg drept

oR Fi ReGuLiLe ThAlE .dAr Nu UiTa K e JoKu`MEu love struck_

Stiu ca am gresit dar nhu atat de rau incat sa imi stergi imaginea chipului tau sa te pastrez in amintiri e dreptu meu.[sad]

De data asta nu e vina ta Vreau mai mult decat u imi poti da Mam schimbat si pot visa acum Nu mai vreau sa cer .Voi obtzine oriqum

Paharele sus ! Shampania sa curga . Respect pentru fetele care i-au facut pe fraieri sa planga"

te'ai infiltrat in viata mea prea usor tu vrei sa dau reloade insa iti dau ignore

"Cand Treci Pe Langa Mine, Eu Nu Ma Pot Abtine, Intorc Capu Dupa Tine___[love struck]___[love struck]___

Atata timp cat nu ne pasa pe unde suntem, nu aveam cum sa ne ratacim!

Si ne asezam pe vise,si le storceam de culoare

Nu am comori,dar am prieteni care ma suna:``Te pup nana,Ai grija de tine,Noapte buna[love struck]

.
Multe au incercat si vor sa imi ia loku`[oh go on] nu au puterea nici norocu nu au stiut ca asta nu se poate si ce e al meu e pus deoparte ;x

Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul kre percede lumina Sunt tot ceea ce iti doresti Tot ceea ce privesti Dar tot ceea ce nu poti avea:X

Inca o data, Iar si Din nou Te fac High cand tu te simti Low

Sa Taci Cand Vorbesc eu ! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu ! Nu`mi Spune PA! E Replica Mea!

Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candava erai totul

Ce-Mi pLaCe CaNd AlTeLe Ma ImItA! aDoR sA mI sE fAcA rEcLaMa GrAtUiTa

Unii nu ma inghit deloc si cand ma inghit nu ma digera dar cand am nevoie de sclavi, ghici ? tot ei se ofera

M-am saturat sa am inima franta; de azi inainte,voi face lucrurile cum le fac baietii: amagesc si parasesc!

Iubeste-o !Nu-mi pasa! pastreaz-o de tot! Iar pe Mine,priveste-ma si LINGE-TE PE BOT

daca eu sunt subiect de barfa tu ejti o tarfa ! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta !

NOi dOi ne intelegem asa de bineee`Deoarece iubim acelashi lucru Adiq pe minee

Toate trec, asa se spune, Dar nimic nu trece fara sa lase urme, pe bune Fa bine, alege`ti din timp drumul, Timpul se scurge printre degete, strange pumnul

Incerc sa-mi aScund calvaRu numit DepreSie si ZambeSc falS pentRu buna impResie

Numai mama stie dc sunt asa fitzoasa :X Ea ma-nvatat Ea ma dezvata :X

Lacrimi care te ard atat de tare stinge`le zambind, lantul care te strange mult prea tare poti sa il rupi zambind! in fiecare zi

Exista unele femei care in loc sa-i faca sa sufere pe mai multi barbati , asa cum e firesc, se concentreaza asupra unuia pana il extermina. Acestea se numesc "fidele"

Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac

Veii` cauta privirea mea in fiecare *EA* din viata ta

N`am sa`ti spun -mai stai,chiar daca tu inca sperai.Chiar de nu mai sunt cu tine stiu ca nu ma poti uita,ia` ziua de ieri ca amintire sa ma poti simtii si maine

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt ! "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!"

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa` .` o0 facE ca Si o0` feLina!

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEa"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine` . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.""

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraa.imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

"Există bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu din teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol câştigându-le!"

"Adevărata prietenie nu constă în numărul de prieteni, ci în devotamentul şi valoarea lor."

"Copilăria. Singurul paradis pierdut."

"Nu da explicaţii niciodată pentru că prietenii tăi nu au nevoie de ele iar duşmanii tăi oricum nu te-ar crede!"

"Puţine prietenii ar supravieţui dacă toţi am şti ce se vorbeşte în spatele nostru!"

Fii civilizat cu toţii, sociabil cu mulţi, familiar cu câţiva, prieten cu unul/una şi duşmanul nimănui

"Mândria este o demnitate rău plasată în iubire, este întruchiparea unui egoism care nu se admiră decât pe sine!"

"Nu plânge pentru că s-a terminat, zâmbeşte pentru că s-a petrecut."

"Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa."

"Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!"

"Uneori acel lucru pe care o cauţi va fi singura pe care nu o poţi vedea."

"Ochi pentru ochi şi lumea va deveni oarbă."

"Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!"

"Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume."

"A ierta este o faptă mai nobilă şi mai rară decât aceea de a se razbuna."

"Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile lui o viaţă întreagă."

"Sunt succese care te înjosesc şi înfrângeri care te înalţă."

"Zborul este învăţarea aruncării tale pe pământ cu rateu."

"Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!"

"A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni."

Nu ma intereseaza ce crezi tu , nu te cunosc , e o tara libera , deci esti liber sa fii prost .

Imi spui „Gandesti bine „ dar ai fi socat daca ai sti ce gandesc despre tine !

Zilele trec , zilele vin , iar timpu` ma omoara , plecarea ta stupida a inceput sa doara !

Ai ajuns la vorba mea , acum o simti pe pielea ta , daca`ti plac baietii rai , stai si sufera cat vrei !

Au fost momente in care numai doream nimic , cazusem si simteam ca numai pot sa ma ridic , dar pot sa trec peste toate , important e cum trec , cine ramane cu mine. De langa cine plec

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie . Sincer , n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie .

Ai zis ca mai vrei o sansa s`arati ca nu esti ce pari , si ti-am dat. Doar un minut sa dispari .

ti-am oferit tot numai ca tu ai luat`o ca pe o slabiciune si ce ma umple de draci e ca a fost singura data cand a fost pe bune !

Daca totul se scurge si timpul de noi fuge , ia`ma de mana si impreuna il vom ajunge .

Nu mai spune nimic , mereu ai spus ce ai vrut , acum e randul meu ca sa pun punct.

Nu ma mai ai , am plecat , tu pe drumul tau , eu pe al meu , nu privi inapoi , nepasator cum ai fost mereu .

->Nu te inscrii in tipar. Ai o atitudine de superstar

Nu vreau sa spun o poveste cu happy-end pe bit . Ci vreau sa spun una care va dura la nesfarsit Nu vreau sa te pierd , si nici nu te voi pierde Chiar daca fraierii vorbesc aiurea , nu ii crede.

Sufletele mari au vointa.Cele slabe, doar dorinta!

poate sunt unul din cei ce`au inaintat din suturi.si-am realizat ca un sfarsit aduce noi inceputuri.

N-am uitat, persoanale care m-au ajutat, Prietenii vin si pleaca in voia lumii, Dar asta nu-nseamna ca nu-i am la suflet pe unii

Adânc în sufletul meu ştiam un lucru, şi anume câtă putere îţi dădea dragostea să distrugi pe cineva

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna sperr sa itsi placaalove struck

E mult prea mult,e atat de tragica distanta Eu nu ma misc de aici pana nu-mi sare siguranta

"°•Într`o oarecare mãsurã e tare!coolSã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare!happylove struck•°":X

Ba, ma vezi? Te cred.Ma crezi? Te-aud M-asculti? Te vad Esti praf love struck ""

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie, in orice ora din noapte si imi spun: Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata:" ne despartim

Nici sticlele de alcool , nici fumurile , nici prafurile , nici alte fete. nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei""

Nu stau in atentia ta ca are cine sa ma bage in seamawinking

Arata`i mereu putina iubire pentru a`i demonstra ca langa tine o sa-i fie bine. Arata`i lumea dintr`o alta perspectiva si zambetul ce i`l vei oferi zi de zi. ;x""

Nu incerca sa i minti ca "ea" e doar o oarecare Cand ei stiu ca amintirea ei inca te mai doare!"

"Ai tupeu sa vii cu mine? Ai tupeu sa uiti de tine? Eu astept doar un raspuns Sa vii cu mine in lume Sa te lasi dus"

Cand ai un prieten aproape de tine Uiti de ce e rau si te gandesti la bine ;X:niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac

Veii` cauta privirea mea in fiecare *EA* din viata ta

N`am sa`ti spun -mai stai,chiar daca tu inca sperai.Chiar de nu mai sunt cu tine stiu ca nu ma poti uita,ia` ziua de ieri ca amintire sa ma poti simtii si maine

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt ! "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!"

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa` .` o0 facE ca Si o0` feLina!

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEa"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine` . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.""

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraa.imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

"Există bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu din teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol câştigându-le!"

"Adevărata prietenie nu constă în numărul de prieteni, ci în devotamentul şi valoarea lor."

"Copilăria. Singurul paradis pierdut."

"Nu da explicaţii niciodată pentru că prietenii tăi nu au nevoie de ele iar duşmanii tăi oricum nu te-ar crede!"

"Puţine prietenii ar supravieţui dacă toţi am şti ce se vorbeşte în spatele nostru!"

Fii civilizat cu toţii, sociabil cu mulţi, familiar cu câţiva, prieten cu unul/una şi duşmanul nimănui

"Mândria este o demnitate rău plasată în iubire, este întruchiparea unui egoism care nu se admiră decât pe sine!"

"Nu plânge pentru că s-a terminat, zâmbeşte pentru că s-a petrecut."

"Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa."

"Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!"

"Uneori acel lucru pe care o cauţi va fi singura pe care nu o poţi vedea."

"Ochi pentru ochi şi lumea va deveni oarbă."

"Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!"

"Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume."

"A ierta este o faptă mai nobilă şi mai rară decât aceea de a se razbuna."

"Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile lui o viaţă întreagă."

"Sunt succese care te înjosesc şi înfrângeri care te înalţă."

"Zborul este învăţarea aruncării tale pe pământ cu rateu."

"Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!"

"A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni."

Nu ma intereseaza ce crezi tu , nu te cunosc , e o tara libera , deci esti liber sa fii prost .

Imi spui „Gandesti bine „ dar ai fi socat daca ai sti ce gandesc despre tine !

Zilele trec , zilele vin , iar timpu` ma omoara , plecarea ta stupida a inceput sa doara !

Ai ajuns la vorba mea , acum o simti pe pielea ta , daca`ti plac baietii rai , stai si sufera cat vrei !

Au fost momente in care numai doream nimic , cazusem si simteam ca numai pot sa ma ridic , dar pot sa trec peste toate , important e cum trec , cine ramane cu mine. De langa cine plec

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie . Sincer , n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie .

Ai zis ca mai vrei o sansa s`arati ca nu esti ce pari , si ti-am dat. Doar un minut sa dispari .

ti-am oferit tot numai ca tu ai luat`o ca pe o slabiciune si ce ma umple de draci e ca a fost singura data cand a fost pe bune !

Daca totul se scurge si timpul de noi fuge , ia`ma de mana si impreuna il vom ajunge .

Nu mai spune nimic , mereu ai spus ce ai vrut , acum e randul meu ca sa pun punct.

Nu ma mai ai , am plecat , tu pe drumul tau , eu pe al meu , nu privi inapoi , nepasator cum ai fost mereu .

->Nu te inscrii in tipar. Ai o atitudine de superstar

Nu vreau sa spun o poveste cu happy-end pe bit . Ci vreau sa spun una care va dura la nesfarsit Nu vreau sa te pierd , si nici nu te voi pierde Chiar daca fraierii vorbesc aiurea , nu ii crede.

Sufletele mari au vointa.Cele slabe, doar dorinta!

poate sunt unul din cei ce`au inaintat din suturi.si-am realizat ca un sfarsit aduce noi inceputuri.

N-am uitat, persoanale care m-au ajutat, Prietenii vin si pleaca in voia lumii, Dar asta nu-nseamna ca nu-i am la suflet pe unii

Adânc în sufletul meu ştiam un lucru, şi anume câtă putere îţi dădea dragostea să distrugi pe cineva

| BeautyTeacher a răspuns:

Fiecare zi e speciala. Oricum e plin de atractii. Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.winking

Spune ca a fost o greseala ca au fost impreuna // Dar inca mai tremura si viseaza ca o tine de mana rolling eyes

Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic. Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic sad

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.

Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri

Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot, mi s-a zis că n-o să pot, eh uite-te că încă pot!

Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?

Tacerea a raspuns in locul tau straight face

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti.

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!

Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie! oh go on

Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea

I need you here with me. Cause music makes me free

Ea nu tine cont de moda, o arde cum simte, ea are propriul stil si stii.stilul ei nu mintehappy

Eu sunt .eu.Altele vor sa ma imite.La cat de scumpa is nu prea isi pot permite'.

Daca ai fi la puscarie...nu ai ezita.stii ca eu as fi singura piesa care te-ar vizita.winking

De un an si ceva nu mai esti in toate mintile esti doar in mintea meaa:X

Ma mai si distrez, mai ies si la cumparaturithinking cu mine in cabina de proba. cele mai tari aventurismug

Tu esti tacerea eu cuvantul. Tu soarele si eu pamantul:X

Nu ne distram in cluburi cum ne distram la scara

Cand impartim aceeasi bere si aceeasi tigara:X:X:X

Nu sunt tipul fetei chiar indiferentathinking Dar poti sa ma legi si cu catusele eu sunt tot independenta:X

nascuta sa fac fite, nu sa le suport!; x
PoTsi sa pleci ma doare in cot'h[oh go on]. Baieti nu am eu?rolling on the floor ei sunt peste totthinking bye bye ramai cu binewave vezi ca intreaba tarfele de tinewinking
Sunt frumoasa si isteata:X Pe mine toti ma invidiazawinkingIti transmit de la distantabig grinaca nu ma suportsi esti o zdreantsaaaarolling on the floor

Eu sunt ca aerul doar ca te las fara respiratie.:XSunt pentru tine tot! sursa ta de inspiratsie:X

Pentru totsi cei care ma imitaoh go on am o vorba sa va zic:hai pa gura mica!
Vreau sa vii sa te am:X sa iti shoptesk ca te iubeschappy
MiNTI ca nu iti pasa de mineoh go on dar hai recunoaste ca is o parte din tine!
Suficient de matura sa imi dau seama ce faci da suficient de copila sa ma prefak ca nu imi dau seama.copilaresc ink in felul meu si probabil asta o sa fac merewhappy

Rad in intunerik sa se faca soare. m-ai facut sa sufar da'pot sa te fac si sa imi plangi la picioarewinking

Am o aura ce te atrage.stiu ca ma placi de aia nu te las in pace:X

Sunt athat de tacutadon't tell anyone misterul meu iti provoaca o privire pierduta 2-)

Da, e exact ca o stea,
O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea:X:Xx

Le tin pe restul` la distanta,
Stiu ca nu am ce cauta pe langa vreo zdreanta.

Sunt diferita nu pot fi comparata nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata:X:X:X:
Funda?:*

| Andreea_1982 a răspuns:

1-Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui „Pa!". Nu uita asta e replica mea!
2-Baietii din strada toti vor sa puna mana. dar eu sunt doar a lui. Si voi fi intotdeauna! love struck
3-Nu te supara daca l'ai vazut cu vreuna vreodata. La draq fata u esti cea mai importanta
4 -Sunt gata sa traiesc o alta viata. sunt gata sa afisez javrelor o alta fata
5-Pt tine e doar una! Qm pentru Soare perechea lui e Luna
6-Le tine pe restul la distanta, stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni, straluceste si singura, si el stie prea bine
7-mi-as dori sa mai fiu fetita mica pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante
8-Când o vei imbrăţişa te va durea, pentru că in ochii ei se va reflecta doar imaginea mea stai Liniştit nu mă răneşti, chiar mă amuză să realizez cat de puţin gândeşti!
9-Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor tine mereu deschisa o ureche... sunt niste secrete doar intre fete
10-Nu incerca sa minti ca a fost o oarecare.stiu ca amintirea ei inca te doare