| viki1212 a întrebat:

Chiar credeti ca baietii virgini sau fetele virgine nu se descurca in pat?

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic ca depinde mult de sexualitatea fiecaruia, innascuta. Unii suntem mai pasionali, altii mai retinuti si tot asa.

| madalicious a răspuns:

Nu cred asta. Daca se documenteaza putin si repeta in minte cum ar putea fi partida de amor ar iesi ceva tocmai bun de Oscarlaughing

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Din contra]. e mullt mai intens momentul si poate fii la fel de reusit momentul ''sau poate mult mai reusit decat daca ar fi fost amandoi ''altfel}sunt mai multe avantaje de cat dezavantaje! nu poti compara intensitatea momentelor]Unii sau descurcat/se descurca mai bine de cat unii care nu mai sunt-virginii(partenerii, sau unul din ei )!

| Paris a răspuns:

Normal

| myworldis5784 a răspuns:

Nu cred asa.imaginatzia si pasiunea, dorinta face totul!

| Andreeagen a răspuns:

E nu se descrurca se descurca ei important e sa se lase dusi de val.

| nitro99 a răspuns:

Totul depinde de cei 2 iubareti. poate sa iasa totul super sau se poate termina printr-o stangacie de care iti aduci aminte mult si bine. eu spun ca se descurca chiar si daca ambii aprteneri sunt "neinitiati". totul depinde doar de imaginatia si abordarea lor: bland, usor, incet si protejati neparat(folosirea prezervativului)

| SlobodLaGura a răspuns:

E relativ, difera de la individ la individ, de obicei da; Intervin mai multi factori: varsta, locul, partenerul/partenera, dorinta, apetitul, educatia, mediul social etc etc.

| aisha01eu a răspuns:

Depinde. Eu una m-am descurcat, dar a fost bine ca "el" nu mai era.

| unu a răspuns:

E firesc pentru ca n-au experienta. totusi poti sa inveti lucruri multe documentandu-te si folosindu-ti intuitia. fata cu care am facut sex prima data mi-a spus ca a fost ok, ba chiar m-am descurcat mai bine (adica am facut-o sa se simta bine) decat unii care pretind ca au experinta.

| razvan1988 a răspuns:

Tu cand ai invatat sa scrii, aveai dexteritatea pe care o ai dupa atatia ani in care ai exersat scrisul?hee hee

| marcel_5462 a răspuns:

Da chiar cred pentru ca sunt lipsiti de experienta, imaginatia nu tine locul experientei. Orice lucru care il facem pentru prima data ne iese mai stagaci sa zic asa dar cu timpul practica ne va face sa ne descurcam destul de bine daca nu chiar foarte bine.sic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca o sa dezmembrez eu si acest mit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se prea descurcahappy

| melissa_1798 a răspuns:

Ba da se descurca, poate si mai bine ca ceilaltziwinking poate la inceput e mai greu... dar p parcurs ajung sa se descurce amandoiwinking este o vorba "pofta vine mancan-d"