| vnvrgvskjdv a întrebat:

Chiar si o picatura de sperma la intrarea in vagin poate provoca sarcina?

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Să vezi ce-o mai provoacă...

| grab a răspuns:

Daca ai antisansa de a fi maxim fertila atunci, da.

altfel nu prea se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Bineinteles,mai ales sa te aflii cumva si la ovulatie, te-o batut Sfantul rolling on the floor
Te pup!

| TizZu15 a răspuns:

Da se poate dar nu sunt sanse mari.

| intelboss a răspuns:

Bineinteles ca poate dar de ce intrebi? laughing ai primit spermuta?

| Links a răspuns:

Mai voi chiar nu aveti viata? Daca ai facut-o neportejata si la sfarsit l-a scos si a cazut o picatura, da atunci trebuie sa faci niste teste de sarcina. Dar daca ati facut petting si i-a iesit "o picatura" pe vaginu tau, practic nu ai cum sa patesti nimic!

| vnvrgvskjdv explică (pentru Links):

Dar nu am facut-o.El a vrut,dar eu n-am vrut.A ejaculat foarte putin,apoi s-a sters cu mana,am zis nu, i-am incheiat fermoarul la pantaloni si asa...dar a insistat, a bagat capul penisului in vagin, foarte putin, apoi gata.Nimic mai mult.Sunt in a 6-a zi dupa mestruatie, of...paranoia asta sad sad.