| rocker_6932 a întrebat:

Cine din baieti o iubeste pe selena gomez? ca eu sunt nebun dupa ea

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Buna.Scz ca iti raspund pentru ca-s fata.
Dar ma bucur sa mai intalnesc un fan Selly.
E idolul mea.Este chiar de-a dreptul superba Selenalove struck.Nu numai in exterior, ci si in interiorlove struck.

13 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Sincer si mie imi placehappy

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Cred ca visezi cu ochii deschisi

| lollyd a răspuns:

Gelos ca-i cu bieber pai uite asa i si cu fanele lui care-s jeloase pe selena si voi ziceti acelais lucru ca-s nebune. Oricum nu va jignesc ca si mie imi place sel dar sunt fata

| OHmyGosh a răspuns:

Dragoswooow, baiatu' a intrebat daca sunt baieti cre o iubesc.nu ti-a zis sa-i prezici lui daca o sa se casatoreasca cu Sel!
Doamne!
si... 1234, tu gandesti macar ca Selena lociueste in America? eu nu vad nimic de ras pentru ca lui rocker ii place de ea.este foarte bine.este si fan, e si indragostit de ea.super!

| OHmyGosh a răspuns:

DarinaLove, nu are vocea editata. Daca ar fi fost editata, insemna ca nu mai suna la fel live si ca nu mai punea pe youtobe video-uri la inregistrarile melodiilor si nu mai castiga premii.
Nu-i adevarat, fa proasto! Du-te la mata-n cur de vaca!tongue

| OHmyGosh a răspuns:

Esti curva.Hai pa de aici!
Ca nu-i editata de loc, fa proasto!

| JustArmy a răspuns:

laughing laughing laughing pustiu chiar m-a amuzat intrebarea ta. poate reusesti sa o kukeresti pe akeasta domnisoara. bafta.

| DarinaLove a răspuns:

Mie imi place cum arata
dar are vocea editata{cred ca toata lumea stie asta lol}
mie mi se pare simpatica.
dar are o fata ca la 6 ani, mai ales in melodia a year without rain

| DarinaLove a răspuns:

@ ILoveSEL
Deci tu stii numai sa injuri
uite-te la live round & round
si o are un pic editata`, dar oricum smug smug oh go on
la fel si pentru tine

| LoveTVD a răspuns:

Chiar ma bucura faptul ca sunt baieti care sunt atrasi de selena si de bunatatea ei o ador! e preferata mea! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o iubesc. O cunosc 100% si la ce restaurante mananca si ce chiocolata ii place si in ce oras s-a nascut si data nasterii si ce muzica asculta si tot ce ce se poate stii.Pe mine ma socat faptul ca sta cu Justin Bieber...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol.iti dai seama ca nu o sa fi niciodata cu ea nu?

| Andu_4214 a răspuns:

Doamne nu prea cred ca sunt baieti sa nu fie indragostiti de selena e pur si simplu perfecta atat in interior cat si exterior pacat ca e cu idiotu de bieber