| anonim_4396 a întrebat:

Cine este de parere ca o relatie se bazeaza pe dragoste, respect, sinceritate, etc.si nu doar pe sex?

Răspuns Câştigător
| numedeutilizator a răspuns:

O relatia cu siguranta zse bazeaza pe dragoste, respect, sinceritate, etc, dar si sexul este important pentru ca totul sa decurga perfect. bine, sunt si cupluri care cred ca sexul nu e important intr-o relatie, dar crede-ma ca asta se vede din exterior. happy

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alylove15 a răspuns:

Toti oameni normali printre care si eu si multi alti...cei care cred ca o relatie pe bazeaza pe sex sunt niste obsedati si atata tot.

| WooLove a răspuns:

Eu ca baiat te aprob. Sex`ul este o completare intr-o relatie...

| BubuLina999 a răspuns:

Su eu sunt de acesta parerelove struck kiss

| Allrc24 a răspuns:

Eu

| Barblaster a răspuns:

De obicei intr-o relatie adevarata, cand faci sex toatadragostea respectul si sinceritatea le folosesti...

| briana a răspuns:

Eu sh majoritatea oamenilor. Bn in afara de profitori ca ala peste care ai dat.

| Anny1 a răspuns:

Eu,sunt de parere asta e adevarul cei care vor doar sex si iarasi sex mi se pare deja chiar exsageratihee hee funda?

| russyy a răspuns:

Sunt total de acord

| DeeaDLove12 a răspuns:

Cei care se bazeaza doar pe sex nu se iubesc cu adevarat
deci ai dreptate

| Addah a răspuns:

Majoritatea femeilor si o mica parte din barbati.

| psiHopixia a răspuns:

Eu sunt 100% de acord.(pentru ca sunt asexuata) lol

| kurtdcbn a răspuns:

Mnuu neaparat am fost cu prietenul meu un an jumate fara sa facem sex laughing asa ca e okai

| DamonSalvatore_9573 a răspuns:

Eu sunt de parerea aceasta.

| serenaonix a răspuns:

Eu pentru ca am trait pe pielea mea cum e ca cineva s astea cu tine doar pentru sex...e traumatizantsad