| chiloţei a întrebat:

Cine se excita cand se saruta

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Depinde de persoana cu care te saruti.
Din proprie experienta spun ca te poti saruta cu cineva minute in sir si sa nu simti nici o emotie, nici un fluturas, nici o placere, dorinta, si uneori cand gasesti o altfel de persoana e de-ajuns un sarut scurt dar tandru sa iti trezeasca tot corpul... si nu tine neaparat de felul in care arata persoana.

3 răspunsuri:
| AnkiCardle a răspuns:

Majoritatea celor care se saruta

| CrazyBambollina a răspuns:

Cel putin pe mine daca ma saruta ubythu mai mult de 10 secunde nu mai are scapare trebuie sa o facem oriunde am fi...

| NaS_4744 a răspuns:

Cred ca toti?