| ButterflyPaulina a întrebat:

Se excita un baiat cand se saruta cu o fata? De ce?

Răspuns Câştigător
| pink425 a răspuns:

Pai depinde de fata respectiva, cum e imbracata, cum arata, ce simte pentru ea...

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Depinde de durata si de gesturi.

| OnlineZ a răspuns:

Cănd e vorba de sărutat: începe sărutul uşor, mai mult cu buzele, încercând să-l atingi doar cu mâinile( în zona gâtului, umerilor). Pe măsură ce vă sărutaţi, lipeşte-te de el (cu pieptul). Cu mâinile procedezi la fel.
Ultima parte a corpului care ar trebui să-l atinga ar trebui să fie... burta, urmata de... the hot spot. Ar trebui să simţi apoi ceva tare). E confirmarea că s-a excitat.
Ăsta ar putea fi începutul unui act sexual sau...pur şi simplu îl provoci ca apoi să-l laşi in aer total. Asta îl poate stârni.
Dar un simplu sarut ..pff nu ii excita pe toti :laughing)numai pe aia virginilaughing

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru OnlineZ):

Daca tu zici ca doar baietii virgini se excita de la un sarut laughing inseamna ca ai avut parte de uni care asteptai o ora pana i se sculalaughing si sa raspund la intrebare da se excita dar nu de la un sarut de 30 de secunde unul mult mai lung.

| OnlineZ a răspuns (pentru pursisimpluAlex):

Ai o problema cu mine?

| AndradaElena15 a răspuns:

Depinde...unii se excita prin sarut, altii prin stiptis, altii prin pipaieli, chiar si prin pupicuri....Si da un baiat se poate excita si printr'un simplu sarut deoarece hormonii lui o iau razna, iubindo pe acea fata sau placandu-i stilul sexy tongue
Funda? happy

| heriCafe a răspuns:

Depinde, de cum arata fata, si de organismul baiatului. dar in majoritate acazurilorhappy NU!

| darrio2007 a răspuns (pentru heriCafe):

Majoritatea cazurilor.Hm! Ce raspuns. Daca era asa cum spui eram cu multe miliarde mai putin pe Pamantul asta.

| heriCafe a răspuns (pentru darrio2007):

Nui adevarat, ce crezi ca daca te sarutzi te excitzi si faci copiilaughing? pai de la sarut te exciti mai greu dar cand o vezi goala imd, sare albeata... (scuze pentru cuvintele folosite)

| darrio2007 a răspuns (pentru heriCafe):

Mai baiatule, cred ca ai inteles gresit raspunsul meu. Daca tu crezi ca prin sarut inseamna ca faci si copii, este problema ta.La unii, da, le sare albeata cand vad o femeie goala.Mai ales la pustani de 13-14 ani.

| heriCafe a răspuns (pentru darrio2007):

Pff, tu nu cred ca intelegi ce vreau sa zic, si la pusti de 13-14 ani nu le sare albeatasad numa la aia dezvoltatzi prea devreme...of haide sa incheiem discutzia ca ma pictisesc

| Petrut_Balcu_1991 a răspuns:

Are si orgasm