| dx20 a întrebat:

Cine se uita la serialul The Vampire Diaries. Puteti sa imi spuneti ce inaltime are Caroline?puppy dog eyes [ Candice Accola ]

9 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

De aia nu poti tu sa te c.aci ca nu sti cat are aia inaltime happy

| dx20 explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Nu conteaza de ce vreau sa stiu. Am pus o intrebare la care sa mi se raspunda fara misto ca din asta e siteul asta straight face
Dar la cei fara ocupatie asa ca tine nu am ce sa le cer happy

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru dx20):

Vai saraca de tine happy

| dx20 explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Eu zic sa iti vezi de treaba in loc sa comentezi aiurea. Ca nu ma inpresionezi deloc. oh go on

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru dx20):

Nici n-am avut in cap ideea asta sa te impresionez nu te ridici la nivelu meuwinking

| dx20 explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Bine ca esti tu smechera happy

| ElenaVaideanu a răspuns:

Hei. iti spun eu happy are 1.73 cu siguranta happy e mai inalta ca Nina. E cat mine big grin