| adεLііηa a întrebat:

Cine stie cum il cheama pe baiatul pe care il plac?
funda!
nu tot numele, ce doar un prenume

Răspuns Câştigător
| diaηα a răspuns:

ăăăăăăăăăăăăăă.
George?! thinking Andrei?! thinking Mihai?! thinking

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

17 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Titi Sepcaru b-)

| Forevăr a răspuns:

Gheorghe .

| Marghioalaa a răspuns:

Fernando de la Caransebes

| madasuk a răspuns:

Andrei,alex,antonio,denis,fabio,biju,nicu,adi,bogdan,dani,mario big grin unu' din numele astea laughing)fundalove struck?

| newfcsb17 a răspuns:

Ti se pare ca noi semanam cu Mama-Omida?

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Kevin Ion b-)

| marionettetolife a răspuns:

Stefan

| àIèD a răspuns:

Alex

| Famelia11 a răspuns:

Andrei, florin, laurentiu, ionut, Vlad, george, ciprian, bogdan. e vreunul din ele?puppy dog eyes

| Hiroko a răspuns:

Marius?
funda? :*

| BeatriceMocanu a răspuns:

Nu conteazaa numele, conteazaaa doar ca il iubesti pe el si el pe tinee blushing nu este adevaratt ce zic?love struckx?blushing succes in relatie :*sa te tina. puppp! funda?

| ady46 a răspuns:

Andrei marius viorel ciprian darius radu iustin mihai vladimir alex antonio florin kamara iulian iakob adi tudor sorin stefan marius laurentiu

| Amiiii a răspuns:

Ăăăm...Vasile, Ion, Gheorghe,,Constantin,Costel laughing. Alex, Alexandru, Adi, Adrian, Adelin, Andrei, Alin,Bogdan, Claudiu, Cristi, Dan,Daniel, Darius :X, Eugen, Florin, Florentin,Fabian, Ghitza, Iulian,Ilie, Ionut,, Laur, Laurentiu,Marian,Marius, Marcel, Mihai, Nicu,Niculae, Nicushor, Nae thinking, Paul, Pavel, Rares, Ramon, Raul, Robert,Roberto, Sandu, Sorin, Simion,Stelica, Silviu, Sebi, Sergiu, Stefan, Tavi, Tiberiu, Vali, Valentin...Nu imi mai vin in cap acum`. tongue

| Amiiii a răspuns:

Aa da si. Mihael, Gabi, Gabriel, Mihnea, Mario, Dorian, Radu, Dragos, Madalin...tongue

| shadow999 a răspuns:

Miheeaaaaaaaaaa.love struck