| DeYuTzA_7492 a întrebat:

Cine stie niste filme de groaza faine...gen case bantuite, monstri din mari, piramide, oameni pierduti in padure sau cine stie pe unde

Răspuns Câştigător
| assasin2 a răspuns:

Halowen,saw,jason,papusa chucky, paranormal activity 2, the maze,strangers,avertizarea,the grudge,fenomene stranii,anaconda,insula creaturilor,pirahnia,pestele ugigas, asaain tacut, etc.

5 răspunsuri:
| ioska a răspuns:

Ce intrebari is astea? voi n-aveti goagal?laughing

| alphastreet a răspuns:

Drag me to hell

| Steffany a răspuns:

House of bones, the grudge 2, Morrors 2, The legion, Si mai multewinking

| denixssss a răspuns:

The wrong turn 1 2 3 & 4 happy

Ptr cei care nu stiu sa scrielaughing se scrie " Google " nu "Goagal"winking

| petryka2011 a răspuns:

Ba da noi avem goagal dar nu gasim oricevrem pe goagal sa stii!