| Bogdantatiana1401 a întrebat:

Cine stie sa imi zica si mie despre secrete metin2 fun? pentru lv mare pentru armuri posedate kinguri etc... sau pentru arme? dau funtitza! astept raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| ghiduta a răspuns:

Pe metin 2 fun otelu cade din piatra poti face din inel de oa oara inel de 482 ore chingu se cumpara pri a dona bani la bcr la fel si posedata
pentru mai multe informati contactati-ma pe aidiu ghiduta111 @yahoo.com

1 răspuns:
| ghiduta a răspuns:

Obectele care trec peste 80 se cumpara cu bani unle obecte pna la 60 +9 se gasesc sop la negustor de arme si negustor de armuri poti scoate ine de o ora dic cuti si sa al fac inel de 482 ore