| pufuletzandreea a întrebat:

Cine stie vreun program de modificat poze la fata in afara de photoinstrument?

Răspuns Câştigător
| iuby a răspuns:

TAAZ.e cel mai bun

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Picasa.

| Amaliagb a răspuns:

Incearca photoscape e foarte ok :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop,SumoPaint,FunPhotoBox,PhotoFunia,Caption,,Blingee,Grafme,Picnik,Pixer,Photo Pos Pro,PhotoShine,Photo Manager,Magix Photo Designer,Easy Photo Effects,Collage Maker,AAA Logo,Autodesk DWG Trueview, Meta-Morpher, CAD-KAS Photo Retouch.Sunt multe, ti-am spus destule, primele 9 fara PhotoShop le-am vazut undeva online, si majoritatea sunt foarte bune, te ajuta pentru diverse lucruri.