| cookie_9742 a întrebat:

Ce program de modificat poze pot sa folosesc pentru a face dinti de vampir?
in afara de photoinstrument, am auzit ca e bun photoshop dar nu stiu de unde sa-l descarc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau photoscape

| FeelTheRainbow a răspuns:

Nu cred ca photoshop`ul se descarca free.Mai bine il cumperi.Si eu am incercat si nu am gasit.Si nu se poate trimite pe mess ca e prea mare.

| RaduAl3xx a răspuns:

Uite aici lincu de download la photoshop 7: http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__997;)sper sa te ajute!

| JustLikeMe a răspuns:

@Misogin : Cu photoscape in nici un caz nu merge

| DeniseDeny a răspuns:

Https://youtu.be/n8MI3xfHfKE Poti cu photoshop.