| claudiu_8687 a întrebat:

Cine vrea sa ma cunoasca

Răspuns Câştigător
| Adelinnaa a răspuns:

Eu, daca esti dragut da-mi prin messaj id tau (ca sa vb si noi pe mess)si baga id asta in lista:adelinutza_bombonica pup kiss

5 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Sal. am vb zilele trecute cu una Angelina Jolie. zicea ca nu il mai suporta pe sotul ei, Brad Pitt si vrea sa divorteze. dupa proces am sa ii fac cunostina cu tine, ce zici?

| Adelinnaa a răspuns:

Eu daca esti dragut da-mi prin messaj id tau si baga id asta in lista:adelinutza_bombonica mai vb pe mess kiss pup

| Adelinnaa a răspuns:

Eu daca esti dragut da-mi prin messaj id tau si baga id asta in lista:adelinutza_bombonica mai vb pe mess.pup

| CynicalCunt a răspuns:

Eu :X uite, iti dau si o pozic : http://media.skateboard.com.au/forum/images/shit24.jpg :*:*:*

| daryus_4852 a răspuns:

Pai daca vrea cine-va sa te cunoasca ar trebui sa spui si tu cati ani ai