| BlagaAndrei a întrebat:

Conteaza o diferenta de 2 ani intre un cuplu? Ce parere aveti? Evident...baiatul mai mare ca fata

7 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

2 ani este o diferente relativ buna. Ideala chiar.
Succes!

| neutrino a răspuns:

Nu.

| Cosmin1I a răspuns:

Conteaza doar in materie de mentalitate. Fata este mai proasta baiatul mai destept.dar se intampla ca fata de obicei fiind fara experienta in unele lucruri sa strice tot ori ca baiatul cateodata sa profite de varsta frageda a unei fete.

| Kabuto79 a răspuns:

Repet nu conteaza sexul rasa religia ETC

| nhgvhyg a răspuns:

Nu conteaza mai ales daca tineti unul la celalat :X:Xlove struck

| Ingerintunecat92 a răspuns:

Iubirea nu are varsta!

| Duds a răspuns:

Cosmin aiurea gadesti cand spui ca fetele sunt proaste si baiatul mai destept, ai auzit de acel reportaj in care fetele se dezvolta mai repede decat baietii cand vine vorba de maturizare? pun pariu ca ai pana in 15 ani ..in fine. Andrei raspunsul meu la intrebare ta ar fi ca depinde, desigur ca. uite iti dau un exemplu: daca baiatu are 21 si fata 16-17 automat baiatu a trecut prin niste momente ale vietii prin care fata na trecut si e un pic mai maturizat acum depinde ca si ea poate fi la fel de maturizata dar depinde prin ce viata a trecut ea, si e posibil ca fata sa nu inteleaga unele lucruri, dar na ..acum Exista si posibilitatea ca baiatu sa nu se fi maturizat si amandoi sa gandeasca la fel.dar 2 ani diferenta, nu conteaza atata timp cat va intelegeti bine si aveti e invata unu de la altu