| IoanaIonuca a întrebat:

Ce parere aveti de o diferenta de 9 ani intr-un cuplu? Baiatul este mai mare, iar eu am 18 ani.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta voastra de persoane mature, diferenta este una cat se poate de normala si acceptabila. Dragostea sa fie adevarata ca in rest in 2 se rezolva toate celelalte probleme. Multa sanatate si mult noroc in viata!

| OldSoul a răspuns:

Destul de mare diferenta parerea mea.
La varsta aceea el ar trebui sa caute ceva serios, iar tu esti totusi inca o copila, acum intrebarea e daca te iubeste sau nu.
Oricum ar fi nu cred ca va fi ceva foarte serios.

| Sociopat a răspuns:

Groaznic.

| Burnaz_Daniela_2002 a răspuns:

Ciudat ca intrebi asta... De obicei cand intr-un cuplu baiatul are mai mult de 5 ani inseamna ca doar se foloseste de tine. Imi pare rau totusi... Tu ar trebui sa te uiti la ID xtra