| lazio9 a întrebat:

Continuarea unei povesti, am intalnit o fata pe facebook care era casatorita dar care cauta o relatie in afara casniciei, jura fidelitate si ca apreciaza SINCERITATEA. Apoi a 2-a zi zice sant in spate la tine la bloc iesi putin pe balcon sa te vad, am iesit si i-am zis hai in fata la bloc, ea zice dar hai inautrtu in bloc ca aici e ceva lume,, recunosc ca aveam emotii mari, ies afara si zic esti frumoasa vreau sa te imbratisezi asa cum am hotarat si zice nu aici nebunule asa in gluma si pleaca repede cu masina, eu m-am simtit respins apoi pe net incepe cu chesiti nu sant rea, te iubesc, daca era in bloc ne sarutam etc ok ma convins desi eram sigur ca nu m-a placut, a- 2 zi pe net deja nu mai era asa dragastoasa avea asa oscilatii, apoi m-ai pe seara eram cu prietenii prin oras a trecut pe mine cu masina, am vazut-o si am salutat-o discret apoi ma conectez pe net. Nici nu ma mai salutat, nimic am intrebat-o de ce? A zis ca iarasi te-ai speriat? in ce sens? pai pareai retinut asta am simtit si nu ma mai bagat in seama, recunsc ca sant f. timid dar totusi daca ma placea si ma iubea cum zice putea sa fie mai "blanda " si rabdatoare cu mine, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| PynkLove a răspuns:

>
Se contrazice...straight face isi inseala sotul, adio fidelitate oricat ar jura ea, sinceritate... daca s-ar baga cu tine si ati iesii si dracii din astea, sex..etc, clar tr sa isi minta sotul, cum o poate face cu el asa ar putea sa o faca si cu tine.
Sincer nu prea inteleg mare parte, dar iti dau in sfat, vezi-ti de viata ta, cautati o prietena eventual neceasatorita si o sa fie altfel.

5 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Ea vrea doar o distractie dupa cum reiese clar de la inceput. Tu nu te mai atasa asa repede de cineva mai ales cu astfel de intentii. Cauta si tu fete care vor o relatie dar care nu au o casnicie.
E prea repezita, prea directa, daca puteai ea vroia sa o duci in pat seara aia nici atat sa o imbratisezi doar. Esti doar o marioneta, o jucarie! Bafta!

| sofisis a răspuns:

Of...chiar nu vrei sa intelegi ca ea se joaca de-a adolescenta amorezata?
Nu isi va lasa barbatul, nu vrea o relatie serioasa cu tine, nu nimic.
Se ascunde, dupa care spune ca e vina ta. Te vrea strict pe plan fizic dar daca o mai si complimentezi, cu atat mai bine.
Intelege odata ca e doar o aventura si trebuie tratata ca atare.

| Alcyon a răspuns:

Iar povestea cu tipa aia? Individa nu are intentii serioase cu tine, nu ti-e clar?! Pe langa tine, o mai avea vreo zece iubitei, ca asa fac astea. Azi se vad cu unul, maine cu altul. Nu mai pune atata suflet, ca nu merita.

| LoriLoL a răspuns:

''am intalnit o fata pe facebook care era casatorita dar care cauta o relatie in afara casniciei, jura fidelitate si ca apreciaza SINCERITATEA'' ce vrei sa inteleg mai mult de atat? din start nu este fidela.casatorita?!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu te incurca cu astfel de tipe.
Fetele de genul asta iti aduc numai probleme.
Cauta o femeie adevarata.