| Lluvia_8369 a întrebat:

Am o nelamurirestraight face Acum 10 minute am venit in casa dupa o mica "ieseala" cu prietenii. Printre acei prieteni a fost si baiatul despre care v-am spus ca il plac. Timp de 1 ora jumate nu a vorbit nimic cu mine. si cand ne-am intalnit eu l-am salutat prima! straight face Parca nu eram acolo straight face. si ma rog ne-am decis sa mergem acasa si cand am ajuns la bloc, eu, el si inca un baiat, stand in acelasi bloc am zis ca mai stam 10 min. Aici parca s-a schimbat. A inceput sa vorbeasca, nu m-a lasat sa intru in bloc si asa. Dupa ce am intrat in scari, eu am urcat sus la mine, am deschis usa si m-am uitat in jos sa vad daca ei mai stau [ mai discret normal sa nu ma vadalaughing ] si l-am vazut pe el ca se uita in sus dupa mine. Serios acum. nu mai stiu ce sa cred si dc are comportamentul asta straight face. plss help meeee straight face stiu ca nu puteti spune ceva concret dar macar un sfat, o parere va rog ca nu mai pot straight face am ajuns in casa si am inceput sa plang. [ sunt >rac=sensibil straight face ]

4 răspunsuri:
| Lluvia_8369 explică:

Nu e timid intre prieteni si nu ii e nici rusine straight face. Pana acum se purta foarte fruuuuuuuuumos` cu mine si in grup love struck happy

| dreamaboutthelife a răspuns:

Eu cred ca exista sansa de a te placea putin... dar datorita prietenilor s-ar putea sa-i fie rusine cu tine...sau poate e mai timid in grup si ar fi dorit sa fie mai afectiv in privat, adica sa fiti doar voi doi, si apropo e doar o parere, cel mai bine ar fi sa-l intrebi pe el

| dreamaboutthelife a răspuns:

Pai atunci de ce nu a aratat niciun semn de compasiune in grup? adica poate te place de putin timp, iar acum nu mai stie cum sa se comporte, adica mult mai usor sa vorbesti cu un prieten decat cu un baiat care-ti place... te cuprind emotiile, simti ca nu mai e nimeni in jurul vostru, doar voi doi, e minunat dar e mai greu...fie, nu conteaza adica de atunci cum s-a mai comportat, adica in prezent ce comportament are. da mai multe detalii

| dreamaboutthelife a răspuns:

Si daca vrei poti intra pe id-ul meu: luzzyy_luizzzaa@yahoo.com