| VEVOLAND a întrebat:

Credeti ca 16.5 cm in lungime si 13 in circumferinta este ok ca si marime a penisului? Am 20 de ani.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Organul tau sexual se incadreaza in categria penisurilor de marime medie d.t.p.d.v.; atat ca lungime cat si grosime. Un penis cu astfel de dimensiuni satisface in mod sigur 9 din 10 femei. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Pentru unele femei s-ar putea să fie prea mică; altora le va părea numai bună.
Dar vorba cuiva - dacă nu știi ce să faci cu el, poți să-l ai și de un metru...

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok.

| Necunoscut112 a răspuns:

Da, e ok. Acum mai trebuie să înveţi şi ce să faci cu ea.

| anamaria82726 a răspuns:

E medie...

| Helpme99 a răspuns:

Eu am de 14.5 cm si nu ma stresez cu problema asta.
Nu inteleg de ce va ingrijorati atat.

| Tovarasul a răspuns:

Si eu il am de 17, 5 si 14 in circumferinta