| oricine1999 a întrebat:

am o intrebare. Cati ani aveti si care sunt dimensiunile penisului vostru (lungime, circumferinta.)?
Intreb, pentru ca vreau sa imi dau seama daca penisul meu are o marime normala. Va rog sa raspundeti sincer. Multumesc!

20 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Asa ceva gasesti pe net, nu fi ridicol.
pune mana si invata, fi manierat, cult, impecabil, stilat, etc, si atunci nu o sa te mai doara capul de sur de grijile si dimensiunile celui de jos!
Degeaba ai dimensiuni daca nu stii sa fi domn in pat!

| RAY a răspuns:

29,93 cm

| mihai69 a răspuns:

85 ani, 1, 9 cm.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Perușul meu are 10 de cm, dar e în creștere, abia aștept să facă ouă.

| Plato a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama de nimic, deoarece pe TPU toti au de la 17 in sus. Nimeni n-o sa-ti zica pe bune, toti fura la cântar.

| oricine1999 explică (pentru Plato):

Atunci fii tu sincer, cat o ai? :00

| oricine1999 explică (pentru Plato):

Atunci fii tu sincer, cat de mare o ai?

| RAY a răspuns (pentru oricine1999):

Pai lui plato depinde cum au sculptato sculptori care i-au facut statuia, dusmani au mai redus din ea, greci au facut-o mai lunga

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Pe Plato l-am văzut eu în Atena.
O are mică, mică și ciobită. laughing

| SupMates a răspuns (pentru Hammurabi):

In trecut penisurile mici erau vazute cele mai atragatoare iar cele mari erau considerate barbare de aceea toate statuile pe care le-ai vazut au penis mic =P

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Dar e tare ca piatra!

| Goete a răspuns (pentru Hammurabi):

Cata atentie i-ai dedicat organului happy

| ywar a răspuns:

Bine ar fi sa te intrebi alte lucruri. Lungimile anatomice nu au foarte multa relevanta, tot muritori suntem.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

E clar am ajuns o tara de handicapati, mai bine intreabai pe aia de la puscarie cum sta treaba cu marimea penisului o sa iti spuna ei mai bine.

| Gofigi a răspuns:

19 cm

| Maia55 a răspuns:

5 cm

| pinkyypromise a răspuns:

Marimea medie pentru un penis este de 15 cm.

| AtriunBoi a răspuns:

17-18 centimetri lungime, 14 cm circumferinta, 14 ani. Da-mi mesaj daca vrei laughing

| Plato a răspuns (pentru AtriunBoi):

Nu se masoara de la anus.

| AtriunBoi a răspuns (pentru Plato):

Stiu si eu cum se masoara. Chiar asa o am...