| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

CRedeti ca as putea sa imi fac microfonul asa fel incat daca vreau sa fac karaoke, cand cant sa ma aud in boxe? pls help

2 răspunsuri:
| RwkY a răspuns:

Da, se poate, depinde de placa ta de sunet, si de sistemul de sunet happy care-l ai, dar cel mai important soft-ul! happy

| laserworld a răspuns:

Sigur,nici o problem. tu trebui o boxa activa(amplificat), mai mare, minim 100w, cu intrare microfon. boxa va fi legat la pc si microfon legat la boxa.aude superb.(dar costa un pic)