| oanecorleone a întrebat:

Am cumparat o statie "Carlsbro cobra 4-90 pa" si vreau sa fac karaoke la ea dar nu merge pentru ca atunci cand bag microfonul nu se aude vocea in boxe doar cand scot firul care intra in pc se aude.Cum fac sa cant la ea?

Răspuns Câştigător
| laserworld a răspuns:

La statie exista 1/ reglaj principal ptr.audio,expl.dvd,pc..etc.face toate reglaje principale sus. dupa mai exista reglaj de canal, expl.la microfoane.
statie trebui legat la pc prin cablu rca-jack 3.5 la sunet, verde