| EdynSt a întrebat:

Credeti ca baietii sunt mai buni decat fetele? Astept multe pareri! Eu sa fiu sincer cred ca baietii sunt mai buni pentru ca BAIATUL a fost primul om pe pamant si el a facut-o pe fata!(ADAM SI EVA)

Răspuns Câştigător
| andradat a răspuns:

Baietii sunt mai buni, aia nu se barfesc si daca au o problema se bat si sunt din nou prieteni.
fetele sunt rele barfesc pe la spate nua u tupeu sa zica in fata ce simt, se mai palmuiesc sunt pline de invidie si sunt curve. laughing) si da, ma simt

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Toti suntem o apa si-un pamant!

| Razvan a răspuns:

Lasand la o parte poveste propusa de tine, care a dus la discriminarea femeii in tarile islamice de sute de ani motivad chestia asta lipsita de relevantaoh go onE ciudat cum unii/unele inca sustin ideea cu egalitate cand te lovesti de acest aspect peste tot.Ai ajuns pe post de conducere la 27 de ani ca femeie? Da sigur te-ai culcat cu sefullaughing
Fizic barbatii sunt mai puternici ca femeile.Si mental in anumite cazuri, dar aici nu poti generaliza

| Flav a răspuns:

Tu esti, Mircea!? Mircea Badeaaaa!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ne confruntam mult cu chestia asta
eu cred ca sunt la fel de egali atat si baiatul cat si femeia
daca nu ar fi femeia nu am putea sa facem copii si normal daca nu at fi barbat tot asa nu am putea avea copii
deci concluzia mea ramane ca femeia si barbatul sunt la fel in orice prinvinta si nu este nimeni mai bun ca altulwinking

| Marynna a răspuns:

In primul rand nu adam a facut-o pe eva daca mergem pe principiul asta, ci Dumnezeu a facut-o pe eva din coasta lui adam. dar ma rog, bieninteles ca baietii zic ca baietii sunt mai buni ca fetele si invers. mie personal mi-ar fi placut sa fiu baiat din mai multe motive nu le enumar pentru ca s-ar putea sa ii deranjeze pe unii si vreau sa evit un scandal, dar imi place sa fiu si fata.happy

| YourDailyApple a răspuns:

Si eu sunt baiat dar nu inteleg de ce pui o asemenea intrebare... Te simti complexat? Natura ne-a facut pe toti la fel. Mai buni in ce sens? Si chestia cu Adam si Eva trebuie dovedita inainte de toate.

| deutza a răspuns:

Si daca nu-i femeie de unde mai iese copilu? eh na cred ca exagerezi adica daca n-ar fi femeie omenirea n-ar mai fitongue

| SatanaInIzmene a răspuns:

Bravos! Asa mi te vreau.Pe mama lor, ca din coasta noastra au fost facute... Uääää! waiting

| Dmonik a răspuns:

Micut misogin, stii ca exista si misandre?

| BUFU_7128 a răspuns:

Sunt egali, tu cati ani ai de crezi in adam si eva? astea's doar povesti.

Răspuns utilizator avertizat
| EdynSt explică:

Imi place stilul tau andradat

| EdynSt explică:

Deutza baietii au sperma si cu ea se fac copii fraiero!
Si mai mult fetele fac schimb de sex. Si chestia aia cu Adam si Eva am spus-o si eu ca sa mai lungescmai mult!

| EdynSt explică:

Bn dar eu n-us g...

| MrSpooky a răspuns:

Ma edyn aici te-ai fraerit singur pentru ca deutza si roxene cam au dreptatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul a creat fata? laughing
" BAIATUL a fost primul om pe pamant si el a facut-o pe fata! " Hai ca p'asta nu o stiam... daca tot zici ca primul om a fost un baiat si ca el a facut-o pe fata de ce va tot plangeti de noi? Ca suntem nu stiu cum, ca pe dincolo... e opera voastra. Ca tot zici ca un baiatul a creat fata.
Cat despre ce intrebai tu... nu cred ca baietii sunt mai buni. Sunt mai puternici, au dorinta de a domina dar asta nu ii face mai buni decat fetele. Si daca baiatul a fost primul om pe pamant ce a facut? ( aici pica " el a facut-o pe fata ca nu-i adevarat ) Nu a pacatuit si el?

| BomPALY a răspuns:

Baaai MARE IDIOT! de unde stii ca baiatul a fost primul? laughing esti tont rau. sunt baiat dar nu discriminez femelele (eu le ador) mai du-te la gradinita! si nu mai crede toate tampeniile whistling