| bogdan99617 a întrebat:

Credeti ca diferenta de varsta conteaza intr-o relatie? Nu o diferenta foarte mare. Ma refer la o diferenta de 3 luni in care fata e mai mare

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cand auzi ca fata e mai mare suna ciudat...totusi 3 luni nu are nimic

| Intelligence a răspuns:

Nu,dragostea nu are varsta. Intre mine si prietenul meu.sun aproape 4 ani.el e mai amre.dar nu conteaza oricare dintre voi ar fi.

| bia0000 a răspuns:

Mama e mai mare decat tata cu 6 luni deci nu vad problema...

| deeeeea1 a răspuns:

Nu nu este o diferenta marebig grin

| AureliaBEST a răspuns:

Nu conteaza diferenta de varsta daca va iubiti atunci este ok...pup

| AikkoxD a răspuns:

E oarecum ciudat când fata este mai mare ca baiatul. Dar nu e nicio problema. Cea mai bună prietenă a avut un iubit mai mic cu 4 ani decât ea şi n-au avut probleme.

| Suuxd a răspuns:

Bunã! Diferenţa de vârstã nu e mare, intre mine si prietenul meu sunt 6 ani diferenţã.

| yanis_2481 a răspuns:

Fratele meu prietena mea e mai mare ca mine cu 6 ani si nu conteaza diferenta de varsta. ceea ce conteaza este sa va simtiti unul pe altul atunci cand aveti nevoie unul de celalalt. funda