| Darius_6848 a întrebat:

Credeti ca dragostea adevarata exista? argumentati!
Funda :X

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Exista.dar atunci cand se nimereste(odata la 10000 cupluri) sa fie 2 persoane care iubesci n acelasi mod-ma refer sa isi exprime la fel sentimentele! Sunt persoane care iubesc dand totul pe fata si cele care nu fac asta si sunt introvertite.In momentul in care cel care da totul pe fata celui introvertit isi pierde tot interesul si poate sa devina o relatie monotona.(asta ca sa intelegi la ce ma refer)Si asta nu e singurul lucru... Exista atunci cand 2 persoane se inteleg, cand exista comunicare intre ele. etc. funda?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da problema e ca se gaseste destul de greu.

Răspuns utilizator avertizat
| Sexualitate a răspuns:

Pentru a evalua "dragostea adevărată", ar fi bine să decidem mai întâi ce înseamnă "dragoste" şi ce înseamnă "adevăr". Nu cumva am complicat situaţia?

| Adynna_9523 a răspuns:

Da frtee dragostea chiar existaawinking dar trebuie sa cautii mult pana sa intanlesti acea persoana speciala din viata taa.
Nuj cum e la tinee dar eu am intanlit cu adevarat acea persoana care sa imi ofere toata dragostea si afectiunea de care aveam nevoiee, as vrea sa iti descriu acel sentiment dar nu poot sadDragostea adevaraa se simte nu se explicaaa :X
mult Noroc :X

| noneee a răspuns:

Daca te referi la sentimente... dragoste adevarata exista, ca e mai devreme sau mai tarziu toti o sa o simtim.

| Biia_1274 a răspuns:

Da.Atata timp cat vine din partea amandurora, cel putin asta e parerea mea.Pt a exista dragoste adevarata e nevoie de incredere, fidelitate, respect si nu in ultimult rand iubire.big grin

| emylee a răspuns:

Pai da, dar foarte greu o gasesti

de obicei sentimentul de indragosteala poate fi asemanator ca atunci cand manaci multa ciocolata tongue