| Loveyourself a întrebat:

Credeti ca fetele care abordeaza baietii (tupeiste) au mai multe sanse decat cele abordate de baieti (mai timide)?sad

5 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

In cazul acesta, depinde de preferintele baiatului. Mie unul imi plac cele care sunt putin mai timide, dar dupa ce suntem impreuna sa se simta libera decat cele tupeiste care fac ce vor ele, cu oricine.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Da!

| Hash001 a răspuns:

Da.

| NeneaGogu a răspuns:

Sanse la ce, tu ai fost pe centura vreodata? acolo sa vezi fete care te abordeaza

| necropsy a răspuns:

O fata ar trebui sa fie mai retinuta la inceput. Apoi, pe masura ce se cunosc, poate sa se calmeze si sa se poarte normal. Nimanui nu'i place o fata rigida care scoate un sunet odata la 2 ore si doar daca este intrebata. tongue