| ionela86 a întrebat:

Credeti ca o femeie poate tine la 3 barbati in acelasi timp? Pe unul dintre ei il iubeste mai mult decat orice pentru ca a fost primul barbat din viata ei dar el doar si-a batut joc de ea iar acum el are prietena.
Relatia cu al doilea a inceput intr-o noapte in club, el lucreaza in buc si nu vine decat foarte rar acasa, si el are prietena acolo dar vine foarte rar cu ea acasa, mi-a spus a nu stie ce simte pentru el dar nu vrea sa renunte nicicum la el(a facut sex cu el, si cred ca sta cu ea doar pentru asta).
Initial, al treilea barbat, nu vroia decat sex de la ea, relatia lor este una ascunsa de aproape trei luni de zile, pentru ca el are o relatie la distranta, prietena lui fiind plecata la Viena pentru studii, au inceput sa se iubeasca, dar el nu e inca pregatit sa renunte la prietena lui pentru ea. Tin sa mentionez ca stiu 100% sigur ca nu s-a culcat cu el deoarece ii este frica ca dupa ce obtine ce vrea sa nu o paraseasca. VOI CE CREDETI?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Eu zic ca, nu tine la nici unul, dar este jucaria tuturor laughing)

Unul a avut-o, dar din varii motive nu o mai vrea. Nu a lasat-o de buna ce e. Acum are alta - deci ar trebui lasat in pace si scos din ecuatie.

Al doilea - e un macho de club probabil. Un baiat cu un corp armonios, inconjurat de femeile din club, cu o femeie acasa si una in deplasare si nspe altele prin clubul unde lucreaza. VREA DOAR SEX!

Al treilea - a stiut de la inceput ce vrea si i-a si spus. SEX. Accepti ok, nu acceti nici o problema. Daca nu era ea, era alta.
Un infidel si un barbat fara scrupule. Dupa ce s-ar culca cu ea, ar parasiºo imediat, sau in functie de cat de mult s-au potrivit la pat, ar mai tine-o pe tusha.

Ce cred?! Cred ca, nici unul nu simte pentru ea nimic si mai cred ca, nici ea nu ii iubeste pe nici unul, nici macar pe ea insasi!

1 răspuns:
| Munchkin a răspuns:

Cred că "femeia" respectivă e o curvă. happy
Vrei să ştii şi de ce? Pentru că, în primul rând, se bagă în relaţiile a 3 bărbaţi. Cum crede ea că s-ar simţi fetele alea 3? În al doilea rând, pentru că îi înşeală, chiar dacă şi ei au prietenă... şi nu sunt doi, SUNT 3. Sfatul meu pentru tin ăăăăă pentru ea: să renunţe la toţi 3 şi să îşi găsească pe altcineva (care nu are prietenă, de preferat).
Băi, băi, nu ne mai faceţi băăăăi de ruşine genul... ce mama dracu.