| RAY a întrebat:

Credeti ca unele fete care vor relati (observ majoritatea din ele / sunt determinante de mediu sa cauta doar relati si nu aventuri ca multi baieti?

10 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu cred ca multor fete le e jena sa recunoasca faptul ca si lor le place sexul pentru sex si nu vor musai o relatie. Pe de alta parte insa, femeile sunt mai stabile si atunci isi creeaza in mintea lor un scenariu ajutator in directia unei relatii. De asta relatiile nu prea merg in ziua de azi. Se formeaza pe motive gresite.

| RAY explică (pentru AlexanderAdrian):

Ai dreptate, jena vine din societate nu?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru RAY):

Da, din perpetuarea unor preconceptii din trecut bazate pe religie si viziunea religiei asupra relatiilor interpersonale.

Pe de alta parte trebuie sa recunosc faptul ca aceste concepte religioase, morala crestina cum o numesc generalist unii, cred ca au infranat mult din tendinta oamenilor de a avea o viata sexuala exacerbata.

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

In ultima vreme... crestinismul si in general religiile astea oficiale, s.au transformat dintr-un cult in corporatii, ce acum serversc numai spre a face $pistari$, si de a exploata oamenii slabi...

| DizzyRawrr a răspuns:

Chestia asta nu prea poţi să o pui la general.
Adică, sunt unele fete care vor doar câte o aventură. Care schimbă prietenii ca şosetele, care nu vor să aibă o relaţie serioasă.
Dar sunt muuulte altele care vor o relaţie frumoasă, de durată. Să aibă încredere in prietenul lor, iar băiatul acela să fie singurul pe care il iubesc.
Dar asta depinde şi de băiat. că dacă fata vrea o relaţie serioasă, sau până la urmă şi o aventură, şi băiatul nu vrea, iti dai seama că nu o să fie nimic între ei. laughing

| RAY explică (pentru DizzyRawrr):

Cand voi intarni voi crede

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Toate fetele din ziua de azi caută doar aventuri de o noapte la fel si băietii!

O seară faină!

| RAY explică (pentru OnuOnulică):

Eu vad ca cauta realti serioase toate

| Foxyyyy a răspuns (pentru OnuOnulică):

Cate generalizari pe aici.

Răspuns utilizator avertizat