| tremuriciiuliana a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere? cat credeti ca poate dura o relatie?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

În dragoste totul e posibil, am vazut tineri care s-au cunoscut in tren si au coborat impreuna descoperind dragostea lor. Daca nu ai noroc in dragoste degeaba traesti.Asta e parerea mea, poti sa ai bani si palate daca iubesti si nu esti iubit, esti un om sarac.

5 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

De la o viata de om pana la cateva ore, cum mi s-a intamplat mie azi big grin! Am aflat ca are 17 ani, deci 17 ani de parnaita faceam! Offf cu copii astia, bunicul si bunica mea daca nu dadeau coltu faceam anul asta 70 de ani de cascatorie

| rosepassion a răspuns:

Depinde si de persoana, poat dura mult timp sau doar ctv zile...nu mi s-a intamplat dar eu cred ca exista

| ---droid-kid--- a răspuns:

"crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa mai tre3c o data"rolling on the floorrolling on the floor
ceva de genu

| autoboy a răspuns:

Da. 2 ani.

| passion a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa zic...cred dar depinde de persoane cat poate dura... poate dura si o viata

eu am patit si nu a tinut decat vreo 3 saptamani...

vreo 2...

deci nah.tragi u singura concluziawinking!