| SergiuMD a întrebat:

Credeti in dragostea de la prima vedere? si de ce? argumentatihappy

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, pentru ca am trait-o! Numai cei reci si neincrezatori in frumusetea vietii nu cred! si habar n-au ce pierd!

| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred, pentru ca la prima vedere te indragostesti doar de o imagine.

| lyrics a răspuns:

Da cred.
am trait-o si o traiesc in continuare

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

La prima vedere nu...la a doua da, in urmatoarele 30 secunde!

Răspuns utilizator avertizat
| Dee0tzaA a răspuns:

Da, pentru ca am simtito pe pielea mealaughing

| Twitter a răspuns:

Eu cred in dragoste la prima vedere. Si mie mi s-a intamplat si stiu ca se poate, este foarte simplu sa te indragostesti de cineva pe care vezi pentru prima data dar, nu este neaparat o dragoste care sa tina mult...

| g3orgy a răspuns:

DA cred este cel mai frumos sentiment parerea mea. cred pentru ca am trait`o si o traiesc in momentul de fata happy nu cred ca e cineva care sa zica ca nu s-a indragostit la prima vedere sau daca nu acum mai tarziu tot o sa fie. parerea mea

by ZuZu

| Cigαяєttє a răspuns:

Da cred pentru ca am patit-o si eubig grin