| pufyy a întrebat:

Credeti in iubire? atunci de ce nu toata lumea are parte de ea?

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pacat,poate ar fi fost ceva happy...Am vazut ca in realitate e greu sa gasesti o fata de treaba, poate pe site-uri oi avea noroc...
Si norocul tau ca nu stai in Bucuresti ca vedeai numai arfisti si tigani, sincer mi-as fi dorit sa nu ma fi nascut in Bucuresti dar nah fiecare cu soarta lui.Succes tongue

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu mai cred in ea si cine are parte sunt persoanele care doresc sa fie iubite, eu cum nu mai vreau si nu imi pasa de asta o sa raman singur (e minciuna ca exista suflet pereche pentru fiecare) treaba consista in ce gandesti asa obtii ceea ce iti doresti.

| pufyy explică (pentru mgtow):

Imi pare rau sa te contrazic...dar de exemplu eu vreau sa fiu iubita si nu se poate deci teoria ta nu prea e buna. Apropo esti fata sau baiat?

| mgtow a răspuns (pentru pufyy):

Eu sunt baiat dar de ce nu crezi in ce spun eu? Tu daca vrei sa ai parte in dragoste vei avea pentru ca iti doresti, creierul tau atrage acel sentiment de iubire si il vei avea dar sunt persoane care nu mai vor sa iubeasca sau sa fie iubite si raman singure toata viata.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru pufyy):

Daca ai peste 16 ani, esti din Bucuresti, esti sincera si nu ai vicii si arfe te iau! Si te pun pe first place big grin
Rar aud ca vrea cineva sa fie iubit.dar ma rog.Cei in ziua de azi...nu mai de iubit nu-ti arde cand vezi atatea parashute.

| pufyy explică (pentru DirectDinBerceni92):

Ooo.Am 17ani insa nu sunt din Bucuresti.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru pufyy):

Pacat,poate ar fi fost ceva happy...Am vazut ca in realitate e greu sa gasesti o fata de treaba, poate pe site-uri oi avea noroc...
Si norocul tau ca nu stai in Bucuresti ca vedeai numai arfisti si tigani, sincer mi-as fi dorit sa nu ma fi nascut in Bucuresti dar nah fiecare cu soarta lui.Succes tongue

Răspuns utilizator avertizat
| ViVi99 a răspuns:

Iubirea este un semtiment care te face sa te simti in al 9-lea cer. Toti oamenii au parte de iubire, doar ca unii au parte mai devreme, altii mai tarziu. Exista o jumatate pentru toata lumea. Eu sincer cred in iubire (nu exagerat de mult, dar cred), pentru ca ea exista mereu, indiferent de persoana

| oanard174 a răspuns:

Cred in iubire, dar chiar asa nu toti avem parte de ea, din pacate(soarta)