| SunshineSunrise a întrebat:

Crema big breast o pot găsi în farmacie sau se cumpără doar online? Ce pastile sunt la farmacie pentru mărirea sânilor? În afara de tinctura de marar care nurmează m-a ajutat deloc. Nu începeți cu "nu lua asa ceva" etc, vreau un răspuns direct.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura, unica metoda prin care poate fi marit bustul adica volumul sanilor, il reprezinta implantul mamar. Orice alte metode de marire a dimensiunii ca si volum sau forma a sanilor, mai mult sau mai putin ''stiintifice'' ori/sau empirice, prin folosirea de solutii, creme, alimente, stimulente, etc, in mod sigur sunt sortite esecului. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Tratamentul cel mai eficient pentru sâni mici: comprese cu apă rece până trece!
Lăsând puțin gluma la o parte, singura metodă eficientă de augmentare mamară este operația estetică (implantul siliconic).
Pe de altă parte, chiar nu văd de ce ai dori așa ceva - sânii mici sunt cei mai frumoși. Și nici nu „se lasă" odată cu vârsta...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu exista asa ceva. laughing Poti sa faci niste flotari. Sau sa-ti dezvolti creierul si o sa stii ca nu o pereche de sani iti defineste feminitatea.

| Plato a răspuns:

Nu lua asa ceva.
Ia o carte, dezvolta-te. Inteligenta e cel mai sexy lucru.

| ywar a răspuns:

Ma ofer eu sa-ti maresc sanii. Sex, mult sex! happy
Oare ce o fi in capul vostru? Raspuns: Nimic! Gooooooooool!

| Csander a răspuns:

Intrebarea ar fi alta, chiar crezi ca asa ceva functioneaza?!