| Vodafone95 a întrebat:

Cu ce subiecte pot aborda o fata, la liceu.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Subiecte de matematica, fizica, etc.

| ywar a răspuns:

Pepuse, ai vazut ce shaorma baga la coltul strazii? Hai sa te scot la o shaorma cu de toate invelita in parfum de centru vechi!
Cum voi tinerii nu mai sunteti preocupati de innobilirea spiritului: concerte, teatru, expozitii de arta, vernisaje, dans si lista ar putea continua - ii dai intalnire la o discoteca, multa bautura, galagie maxima, caterinca cu budinca si fraieresteana cade la pat. E sigura calea! laughing

| Crucified a răspuns:

Fizică cuantică.