| BulinăMovă a întrebat:

Ce subiecte pot aborda cu un baiat? Multumesc anticipat. happy big grin

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Nu e vorba de jocuri sau mai stiu eu ce... si ce il intereseaza numai pe el prefacandu'te interesata. asta e falsitate...
daca exista chemistry, subiectele se leaga, nu trebuie fortate. uneori un moment de liniste bate orice subiect posibil...
bafta

1 răspuns:
| pisicuta074 a răspuns:

Intereseazate de ce-i place lui pur si simplu de la un prieten sau puteti chiar sa jucati un joc ca de ex capra toti adolescenti joaca sau poti sa-i propui sa joce un joc online cu uh fal sa creada ca ii cel mai tare jocwinking