| anonim11xx a întrebat:

Cu ce tip de fata ar trebui sa.ti incepi viata sexuala cu o fata mai invarsta si cu experienta sau cu o fata virgina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un vechi proverb romanesc zice asa : "Din gaina batrana se face ciorba buna dar obligatoriu ca morcovul sa fie tanar." Lasand gluma la o parte, o femeie cu experienta sexuala este de preferat comparativ cu o virgina, deoarece inceperea vietii sexuale printr-o dezvirginare, in cele mai multe cazuri se dovedeste a fi un fiasco rusinos si greu de"digerat" de catre un mascul orgolios.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, important e sa arate bine

| RAY a răspuns:

Daca ar exista care sa iubeasca cu adevarat, dar cum eu n-am vazut asa ceva, tias fi spus amice asteapta sa iubesti o fata ca e bine sa faci dragoste nu sex, revenind la realitate e bine faci cu o fata cu experienta, dar protectie mereu da

| Emilian65 a răspuns:

Ideal, este sa o faci cu fata pe care o iubesti, indiferent ca este sau nu virgina.

| Suck a răspuns:

Nu are importanta, vei avea de invatat din fiecare act sexual.

| Rauldor a răspuns:

Cum simţi tu...ai putea să faci sex cu una cu experienţă, iar după aceea dragoste cu una virgină.

| RaisaPretty a răspuns:

O data la 2-3 zile sau cand simtiti nevoia

| Leo1993 a răspuns:

Eu am facut si cu una mai invarsta(37 ani fata de 21 cat am eu) si nu regret deloc.Se vede experienta

| Menda a răspuns:

Dacă îți începi viața sexuală cu o virgină o să te chinui cu ea și o să o chinui datorită lipsei de experiență.
Dar fă-o cel mai bine cu fata pe care o iubești!

| veskan a răspuns:

Nici eu nu stiu ca as vrea sa încep si eu viata sexuala