| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este ok sa-ti incepi viata sexuala cu un baiat virgin? (precizez ca si fata este virgina). multumesc :*

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sigur ca e ok, pot sa zic ca e si mult mai frumoshappy

Nu-ti face griji, daca e dragoste e tot!

| nobody_9468 a răspuns:

Iti spun ce mi-a zis si mie un foarte bun prietenhee hee."E alegerea ta, insa o sa te chinuie si te asigur ca va fi o experienta neplacuta mai ales daca nu-l iubestistraight face. Mai bine vin eu, chiar daca e distanta mare, decat sa te las pe mana aluia".
Daca il iubesti poate ca va fi ok, insa daca nu exista sentimente de ce sa risti cu unu' care nu are experienta?

Bafta.

| lays a răspuns:

Da, evident. o sa fie un pic cam greu, dar e bine.

| itarkan a răspuns:

Asta nu depinde de noi...depinde numai de tine. Te simti pregatita sa iti incepi viata sexuala? Si daca da, cu cine? Daca si el este virgin o sa fie ok? Daca o faci din dragoste da. Daca o faci doar pentru a scapa de virginitate, nu este ok(trebuie sa cauti pe cineva mai experimentat, ca sa te invete). Posibil sa nu simtiti placere de la primul contact sexual, dar este un lucru perfect normal. Veti incepe sa simtiti placerea dupa cateva astfel de contacte(suntem mamifere... :p)

| ady90 a răspuns:

Dupa mine e ok doar daca va iubiti.Va fi o experienta putin dureroasa daca esti virgina dar e bine ca si el e virgin pentru ca nu o sa te ia foarte repede. Sfatul meu e ca sa incepeti cu un sex oral daca nu esti inca pregatita.

| XxXmImIxXx a răspuns:

Da de ce nu este chiar f bine ca va fi ceva magic dar trebuie sa va documentati despre metodele de contraceptie dar sa fi siguraca e baiatul potrivit si cal iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, de ce nu? Dar trebuie sa fie bine documentati despre metodele de contraceptie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine asa pentru ca amandoi prindeti experienta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a zis si tarkan, daca e din dragoste da, daca e pentru sex mai bine sa cauti altceva. Cand amandoi sunt virgini, se iubesc si-si incep viata sexuala impreuna se creeaza o legatura f puternica. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUNA Cea mai urata experi9enta posibila, ma jurstraight faceOcoleste baietii fr experientahappy