| Carmen a întrebat:

Cu prietenul ma inteleg foarte bine. Dar astazi la ora 16 mi-a spus ca ma va suna seara si nu m-a sunat deloc pana acumsad cica trebUIE sa invete ca maine are examen si mi-a spus ca atunci cand va lua o pauza ma va suna.si nimicsad de ce nu poate sa se tina de cuvant? Tin sa spun ca noi de obicei ne uram noapte buna. Ce sa fac acum?sad

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Pentru ca nu te-a sunat o data te superi si-ti faci griji? Avea baiatul treaba, iti dai seama ca era stresat daca dadea examen, nu te mai agita asa. Si cum ce sa faci? L-ai sunat si tu sa-i urazi bafta? Proabil ca nu, din orgoliu sau cine stie. Dupa ce vine de la scoala/liceu/facultate sa-l intrebi ce a facut, daca s-a descurcat si sa iesit afara sa va mai relaxati.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa te sune. Fii si tu intelegatoare, in sesiune un student invata 14-16 ore pe zi, nu prea are timp de pauze. E normal asa si fii mandra ca partenerul tau invata, nu face nimic rau.

| TotEu1993 a răspuns:

Stai linistita. Poate a avut chiar foarte mult de invatat si nu a avut timp. A avut el un motiv bine intemeiat pe care o sa ti. l spuna.Nu ai de ce sa te sperii pentru nimic toata. Eu nu am mai vb 2 zile si nu s-a intamplat nimic.Bafta in continuarekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o problema...nu te-a uitat...INTELEGE-l