| nustiu_2803 a întrebat:

Cu vreo jumatate de an in urma am avut un caz foarte neplacut...Ambii parinti erau plecati peste hotare.
Intro seara sa intimplat asa ca mai nu am fost violata.Cind au venit parintii acasa nu au reactionat nici intr-un fel.Acum iar sunt singura si ma cam tem.
As vreau sa ma razbun pe cretinul cela, dar ma tem sa nu patesc ceva.
Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| z8 a răspuns:

Du-te la politie si cere sfaturile lor. Poate-i aranjeaza un flagrant. Te intalnesti cu el, omu devine kinky, tu te opui, si inainte sa sara pe tine intervine politia, si il baga si-n parnaie ( sau amenda mare ) pentru. tentativa de viol. Chiar daca nu-ti reuseste, si omul nu are chef momentan sa asdfg, tot o sa se sperie cand vede politistii. O sa vada ca nu-i de joaca cu tine.

16 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Iti raspund punandu-ma in locul tau. Daca s-a intamplat sa fii violata, nu inteleg de ce nu ai merge la politie. Daca legal individul scapa, atc eu cu mana mea il fac sa plateasca.
Acum ca esti singura din nou [cea ce nu este normal ] ia masuri de siguranta; ai mare grija de tine; trebuie sa faci sa ai pe cineva langa tine. Mult succes.

| adi4ever a răspuns:

Propune-i aluia o partida de sex oral si cand ai ocazia musca-l de cuculet si sigur nu se va mai lua de fete

| EUSIATIT a răspuns:

Daca intr-adevar ai fost violata de ce nu ai mers la politie.DEci sunt semne de intrebare. ti a placut sau a fot cu voia ta. E ceva putrad in ceea ce sp tu. sau daca e adevarat mai bine stai linistita si nu te razbuna pentru ca stii ca razbunatea e arma,,.

| KaMy a răspuns:

Daca mai tii minte cum arata poti sa te duci la politie sa spui ce sp-a intamplat sa il descrii... altfel s-ar putea sa se intample mai rau si eu spun sa iti faci si un test de sarcina sa nu se intample si alte lucrusi mai rele...

| nustiu_2803 explică:

Mai precizez odata, ca mai nu ma violat, am reusit sa fug.Si de aceasta parintii mei stiu. dar o spus ca bina ca nu s-a intamplat nimic.

| nustiu_2803 explică:

Mg: de ce zici tu asa? Sau poate tie tiar placea sa fii violata?

| nustiu_2803 explică:

Silverfaith: la ideia asta ca sa rog pe cineva sa vb cu acel baiat m-am gindit. Dar din pacate n-am pe cine ruga sau mai bine zis ca nu vreau sa rog...

| nustiu_2803 explică:

Mg:nu stiu de ce tu ai asa parere.
eu nu stiu ce sa fac.sa ma razbun sau nu...la parinti nu pot spune nimic deoarece parintii mei sun prieteni cu perintii lui...
da asta s-a intamplat asa ca el era bat si nu stia ce face.

| nustiu_2803 explică:

Scuzati am incurcat pe "mg" "silverfaith "

| noname_1116 a răspuns:

Nu ai spatele asigurat de nimeni? [ prieteni ( romi, romani... laughing ) ]

| silverfaith a răspuns:

Ori politie Ori iti iei un Balaur ( Iubit dianala mare la 1, 90 100kg tras la sala ) si ii spui ca ai prb cu unu! si prb ii rezolvata

| alonegirl a răspuns:

Mai intai vorbeste despre asta cu cineva apropiat si sfatuieste-te cu persoana respectiva. daca e mai in varsta si are mai multa experienta de viata cu atat mai bine.
apoi sfatul meu este sa mergi la politie pentru ca sa-ti faci dreptate singura este o varianta destul de periculoasa.

si vezi ce faci, ai grija de tinehappy:*

| Elle2117 a răspuns:

Mai discuta inca odata cu parintii tai si daca primesti aceeasi reactie du-te la politie.
Si nu e bine sa cauti rau. Raul genereaza si mai mult rau.
Sper ca ti-am fost de ajutor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am priceput ca-ti pare rau de "violul" ratat si ca o cauti cu luminarea. Esti din moldova?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot fi violata deoarece sint barbat. Din intrebarea ta, reiese clar ca " o cauti ". Daca a fost tentativa de viol, trebuia sa reclami ATUNCI. Daca nu ai reclamat ATUNCI, ori esti dusa ori o cauti, sa se finalizeze.
Asa ca intrebarea ta este tardiva. Deci spune, esti dusa sau o cauti? De ce n-ai reclamat atunci?

| Dennie_3562 a răspuns:

Vrajala, pa