| neanicu a întrebat:

Cum a fost experienta primului sarut pasional?

8 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Desi luata pe nepregatite, primul sarut a fost...patimas. S-a intamplat la o petrecere, in clasa a X-a.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Inervantă day dreaming...si de neuitat bineînţeles. A fost perfect happy

| Eu4EverX a răspuns:

Ceva magic:X

| DeeDee28 a răspuns:

M-a luat prin surprindere si a fost suuuuper :X

| cornculapte a răspuns:

Pasionala! big grin

| Văduva neagră a răspuns:

- nasjpa`. straight face. pentru mine n`a fost pasional. pentru el a fost. m`a sarutat cu forta intr-o sala de clasa`. laughing). a iesit nasol. m`am dus la directa`. laughing). ehh ce vremuri blushing ~! rolling on the floor).
totusi acum ma bufneste rasu` cand ma gandesc laughing) :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost... uitat/a.

| euana a răspuns:

Aveam emotii pentru prima oara, dar a fost destul de bine:Xhappy